Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nikola Tesla - Mistrz błyskawic  (Przeczytany 13872 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Marzec 05, 2010, 11:41:44 »

W Polsce została wydana książka, a w zasadzie broszura "TESLA - zagubione wynalazki" George'a Trinkaus'a, tłumaczona przez Pana Maćka Trojanowskiego. Kilka lat temu nie mogłem jej nabyć, ponieważ nie była dogadana sprawa praw autorskich... Mój kontakt z Panem Maćkiem urwał się gdzieś w 2007 i nie wiem jak to teraz wygląda. Z tego co słyszałem, był jakiś przeciek i kilka sztuk przedostało się na rynek ku rozgoryczeniu p. Trojanowskiego. Podaje linka do strony i meil'a bezpośrodnio do p. Maćka. Zainteresowani mogą się bezpośrednio dowiedzieć na jakim etapie jest to wydawnictwo.

http://www.zigzag.pl/jmte/Tesla.htm

Pozdrawiam
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 05, 2010, 13:10:29 »

Dzięki Echnaton. Kiedyś również tą stronkę badałem
Zafascynował mnie właśnie ten obrazek
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: « 1 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkoladuchow zwierzaki novasaecula manunited icecraft