Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziury w Ziemi  (Przeczytany 4370 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« : Czerwiec 04, 2010, 18:30:08 »

Wygląda to na kaczkę dziennikarską ale  raczej nie jest.
Czyżby przebudziły się czerwie z arakis znaczy się ziemi chciałem napisać. Duży uśmiech




“Tropikalny sztorm Agatha oraz biedny system odprowadzania ścieków, przyczyniły się do powstania gigantycznej dziury w mieście Guatemala City (średnica ok. 30 metrów i głębokość ponad 60 metrów). Dziura ta pochłonęła część skrzyżowania i trzypiętrowy budynek.”- taką informację podaje agencja Associated Press i taka tez przekazują nam, nasze wierne polskie media. Poniższe zdjęcia wykonał Luis Echeverria (AP).





Nikt nawet nie próbuje zapytać jak to możliwe, żeby tego typu – prawie że idealnie uformowana dziura, z tak gładkimi ścianami, mogła się w ogóle uformować… Niestety, ale ogólne tłumaczenie o deszczach i systemie odprowadzania deszczówki, mogą mnie przekonać co do samego faktu zapadania się ziemi, ale nie w tak idealny sposób. Szczególnie, kiedy znam fakty, które chcielibyśmy poniżej przytoczyć.

Już wcześniej – na początku tego roku, właśnie w Gwatemali powstała podobna dziura, która pochłonęła ponad 24 domów!



Zjawisko to można by, wszakże z trudnością, przypisać lokalnym właściwościom gruntu, gdyby nie… no właśnie – gdyby nie występowało ono także w innych miejscach i na innych kontynentach i to na dodatek w różnych skalach.

W kwietniu 2009 roku, we wschodniej części stanu Washington w USA pojawiła się podobnego typu dziura, którą odwiedził główny Federalny Inspektor Geologiczny. Dziura miała ponad 10 metrów głębokości, gładkie ściany i korzenie na jej bokach były nienaruszone ! Jego wnioski były proste: nie znana jest technologia, aby tego typu dziurę w ten sposób wykonać, więc nie jest to dzieło człowieka. Nie jest to też twór geologiczny… Pan Inspektor przyznał się, że po prostu nie ma pojęcia co to jest…







Nikt tak naprawdę nie wie co przyczynia się do powstawania tych wszystkich dziur. Wiadomo tylko, ze pojawia się ich coraz więcej i meldunki o ich powstawaniu są coraz częstsze….

A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: Globalna Świadomość
http://wolne.media.pl/
Ps jest jeszcze filmik ale nie wiem ja k go wrzucić

EDIT - filmik z wp.pl


http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Tropikalny-sztorm-otworzyl-brame-do-piekiel,wid,12332822,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=6a4b0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 16:54:28 wysłane przez Leszek » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
pr66
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 05, 2010, 07:19:28 »

Witam ! Pozwalam sobie na wygłup , ale od kilku dni czytam Twoje posty i jestem pełen uznania dla Twojej wiedzy. Jeśli chodzi o dziury w ziemi pomyszkuję jeszcze trochę w necie , ale wygląda mi na to , że maszynka do robienia zbożowych kręgów z lekka się zepsuła.Myślę ,że to automat z napędem antygrawitacyjnym , jak u Assimowa. Pozdrawiam i wracam do lektury
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus zapresentojswojefora lolwfpolska watahapolnocnejciszy polishmaxlive