Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bob Monroe  (Przeczytany 6434 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« : Styczeń 12, 2010, 01:49:03 »

http://www.youtube.com/watch?v=ETWdwsDUS2M
doskonały Bob Monroe,
czy tylko jak widzę analogię do tego co mówi Winter o doskonałej śmierci?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 01:52:07 wysłane przez konserwa » Zapisane
darlut
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36


jesteśmy czymś więcej niż ciało fizyczne i umysł


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 14, 2010, 09:24:51 »

Też sobie cenię Roberta Monroe a szczególnie za temat produkcji "Luszu" w części "Dalekie podróże".
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 06, 2010, 15:20:15 »

Dlaczego Monroe twierdzi, że "najnudniejszą rzeczą , którą możesz zrobic  to mieć bardzo zrównoważone życie " ? Nudzi mu się ?  No tak , wszak umysł musi ciągle czegoś doświadczać. Nie ważne czy to jest ból czy przyjemność. Umysł musi z czegoś czerpać identyfikację, tożsamość. Dlatego właśnie Monroe dalej ZAKŁADA , że " bez Bólu , ani Przyjemności nie wytrzymałbyś ,musisz je mieć i szukamy ich "
Sorry ,ale to umysł ich poszukuje Panie Monroe. A czy jest Pan wyłącznie samym umysłem ? Co ze świadomością ?
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 06, 2010, 16:08:06 »

Ech Bracie,
Boba już nie ma w świecie fizycznym z nami Duży uśmiech

choć jego uczeń Moen spotyka się z nim
na poziomie astralnym
i wszystko to dość fajnie wygląda

poziom astralny to fajne i godne poznania miejsce
ale to tylko jedno piętro wyżej od nas
mnie ciekawi jak w ogóle wyjść poza matrix?

nie ma co łapać go i się za słowa
co człowiek, to doświadczenie
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 08, 2010, 12:16:29 »

" co człowiek to doświadczenie "  - masz racje konserwa.
Już 50 000 lat temu , aż do dnia dzisiejszego żyje cywilizacja, która od dawna znała tą mądrość i ją stosowała .
Mam na myśli Aborygenów. Dlaczego przytaczam właśnie ich ? Aborygeni nie znali wojen. Ich cywilizacja opierająca się na pełnej harmonii z naturą przetrwała nienaruszona do naszych czasów. Dopiero  w  1788 r biały człowiek zaburzył tą harmonię. Ale co dziwne, w przeciwieństwie do innych miejsc na świecie , kultura aborygeńska przetrwała w niemal nienaruszonym stanie , pomimo 200 lat gwałtu wywieranego przez tzw  "cywilizowanych ludzi" . Co więcej - dzisiaj ta kultura staje się alternatywnym centrum dla  wszystkich przybyłych do Australii innych kultur. Zastanawiam się, czy nie dlatego, że Aborygeni w rzeczywistości żyją i myślą w sposób kwantowy. ( Na ten temat zamieszczę na forum swoje bardziej obszerne przemyślenia później ).
Aborygeni mawiali, że  :"  Być mądrym to znaczy wiedzieć, że istnieje tylko punkt widzenia" . Do podobnych wniosków dochodzi wielu badaczy współczesnego świata , a w tym fizycy kwantowi.
Nie chodzi mi o to, aby dyskredytować człowieka ( Monroe) i jego punkt widzenia. Ja po prostu odnoszę do niego swój punkt widzenia . Czasami stawiam pytania w tonie konfrontacyjnym, ale przecież wiadomo, że Pan Monroe osobiście mi na nie nie odpowie. Tak na prawdę to ja sam stawiam sobie pytania, odnajduję w innych osobach nauczycieli, dzięki którym wyraźniej dostrzegam odpowiedzi.

ps. Nie martw się Bracie. BM, a raczej fala, częstotliwość, brzmienie, która dzięki niemu zaistniała   zawsze już będą z nami na tym świecie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 12:22:34 wysłane przez east » Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 08, 2010, 12:33:06 »

a wiesz, że chyba można pogadać z Bobem - trzeba do astrala przez OBE się dostać...
Moen czynił to wielokrotnie, a dodatkowo po zapoznaniu się z "trylogią" Monroa nie umiem mówić i postrzegać Boba w czasie przeszłym;
jak się dobrze wczytać w te przekazy (Monroe+Moen), to wiele różnych fajnych inspiracji można znaleźć jak wspomniany wcześniej lusz czy pracę gostków, którzy w astralu nici zdarzeń przędą
Zapisane
darlut
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 36


jesteśmy czymś więcej niż ciało fizyczne i umysł


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 08, 2010, 14:35:46 »

Mi oprócz 'luszu' zapisał się mocno w pamięci opis najbardziej rozwiniętego człowieka na Ziemi.Promieniował naprzemiennie energią męską i żeńską  Szok
Zapisane
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zagroda-slonca skandynawistyka proskills fox watahafernflower