Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spisek Archaniola Michala?  (Przeczytany 18667 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« : Lipiec 25, 2009, 15:05:13 »

Na Ziemi duzym wzieciem ciesza sie przekazy od istoty przedstawiajacej sie jako archaniol Michal i ja sama swego czasu dalam sie uwiesc jego swietlistym przeslaniom, zapominajac tym samym o tym, ze swiatlu nie zawsze musi towarzyszyc milosc. Z czasem moje odczucia wobec tych przekazow zaczely sie coraz bardziej klarowac, a sama postac archaniola Michala jawic coraz wyrazniej jako jedna z osob paczki JAHWE. Ostatnio natknelam sie na ciekawe informacje, bardzo zbiezne z moimi odczuciami, z ktorych tez wynika, ze za Arch Michalem kryja sie tak naprawde gadzie istoty, ktore w swych niby bardzo pozytywnych tekstach zawarly duza dawke manipulacji, w tym cwiczenia (np. z odwrocona Merkaba), ktore moga byc bardzo niebezpieczne dla ludzi. Jezeli temat zostanie zatwierdzony przez admina moge cos dodac, choc wiem ze to temat ciezki - zarzuty wobec tak doskonalych istot jak anioly, czy bogowie ;> J
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 00:25:23 wysłane przez Leszek » Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2009, 20:30:53 »

Hej Ayshien!
Z mojego życiowego doświadczenia wynika że zarówno ludzie jak i wszelkiego rodzaju istoty z kosmosu mówiące wiele o miłości, świetle etc. - nie mają pojęcia o czym mówią i bardzo często zapytane o konkrety spławiają Cię następnymi słowami o miłości, świetle, etc.
Nie sądzę też by temat był ciężki - archanioł Michał jest z grupy Seraphim, a więc jak najbardziej ziomek Jahve.
Odżywiają się nie tylko negatywnymi emocjami - szamani starozytnego Meksyku stwierdzili że manipulują nami powodując rozbłyski świadomości w naszym polu energii które później chętnie konsumują...

pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2009, 20:36:36 wysłane przez Leszek » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 25, 2009, 20:45:31 »

Na Ziemi duzym wzieciem ciesza sie przekazy od istoty przedstawiajacej sie jako archaniol Michal i ja sama swego czasu dalam sie uwiesc jego swietlistym przeslaniom, zapominajac tym samym o tym, ze swiatlu nie zawsze musi towarzyszyc milosc. Z czasem moje odczucia wobec tych przekazow zaczely sie coraz bardziej klarowac, a sama postac archaniola Michala jawic coraz wyrazniej jako jedna z osob paczki JAHWE. Ostatnio natknelam sie na ciekawe informacje, bardzo zbiezne z moimi odczuciami, z ktorych tez wynika, ze za Arch Michalem kryja sie tak naprawde gadzie istoty, ktore w swych niby bardzo pozytywnych tekstach zawarly duza dawke manipulacji, w tym cwiczenia (np. z odwrocona Merkaba), ktore moga byc bardzo niebezpieczne dla ludzi. Jezeli temat zostanie zatwierdzony przez admina moge cos dodac, choc wiem ze to temat ciezki - zarzuty wobec tak doskonalych istot jak anioly, zy bogowie ;> J

Oczywiście, że pisz....
Ja osobiście zajmuję się nieco innymi rzeczami, ale ciekaw jestem:
1) Kto konkretnie wchodzi twoim zdaniem w skład "paczki Jahwe" (czy twoje ujęcie pokrywa się z wInterowskim ?)
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=315.0
2) co to są za manipulacje i dlaczego są niebezpieczne dla ludzi?
3) jak rozumiesz odwróconą Merkabę, co ją twoim zdaniem uruchamia  i jak?

i  przy okazji
4) czy uważasz arch Michała za tożsamego z tym z którym ma kontakt Melchizedek (jak czujesz?)

Jeśli anioły są doskonałe, to niekoniecznie muszą nimi być istoty o których Ty piszesz, więc śmiało... Po to jest forum...

Pozdrawiam Uśmiech




« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2009, 21:05:24 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 26, 2009, 14:55:32 »

Z mojego życiowego doświadczenia wynika że zarówno ludzie jak i wszelkiego rodzaju istoty z kosmosu mówiące wiele o miłości, świetle etc. - nie mają pojęcia o czym mówią i bardzo często zapytane o konkrety spławiają Cię następnymi słowami o miłości, świetle, etc.

Hey Uśmiech zgadzam sie z toba, tez sie z tym wlasnie spotkalam Uśmiech
Zapisane
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 26, 2009, 14:59:26 »


Oczywiście, że pisz....
Ja osobiście zajmuję się nieco innymi rzeczami, ale ciekaw jestem:
1) Kto konkretnie wchodzi twoim zdaniem w skład "paczki Jahwe" (czy twoje ujęcie pokrywa się z wInterowskim ?)
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=315.0
2) co to są za manipulacje i dlaczego są niebezpieczne dla ludzi?
3) jak rozumiesz odwróconą Merkabę, co ją twoim zdaniem uruchamia  i jak?

i  przy okazji
4) czy uważasz arch Michała za tożsamego z tym z którym ma kontakt Melchizedek (jak czujesz?)

Jeśli anioły są doskonałe, to niekoniecznie muszą nimi być istoty o których Ty piszesz, więc śmiało... Po to jest forum...

Pozdrawiam Uśmiech

Hey Leszku Uśmiech
Sporo pytan, ale sprobuje na nie na spokojnie odpowiedziec. W sumie wszystko co mam do przekazania bazuje na moich wlasnych odczuciach, czy doswiadczeniach. Czasami jest tak, ze cos przeczytam i informacje zawarte w danym tekscie w danym momencie ze mna rezonuja. W tej chwili powiem wiec tylko tyle, ze to o czym mowi Winter jest zbiezne z moimi odczuciami, ale jak bardzo tego jeszcze w tej chwili nie potrafie powiedziec... cdn... Uśmiech
Zapisane
(Nie)Ja
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 160



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 26, 2009, 20:23:37 »

... cdn... Uśmiech

czekam niecierpliwie Mrugnięcie
Zapisane

..podważam wszystko i nie wykluczam niczego..
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 27, 2009, 01:26:55 »

Hey Habibi Dah i inni :>

Zaczne od tego, ze od dziecka nie przepadalam za JAHWE, widokiem ukrzyzowanego Jezusa i w ogole Kosciolem Katolickim (pierwsza wizyta w nim skonczyla sie przerazeniem i ucieczka).. Za Arch Michalem tez nie przepadalam, ale tak jak już pisalam, swego czasu pewne channelingi z jego strony zdazyly mnie calkiem skutecznie usidlic.. ciekawe, ze w tamtym czasie pojawila sie na mej drodze pewna osoba, ktora przekładała wlasnie te przekazy na j.polski, a takze przekazy od takich istot jak Metatron, czy Kryon (zwiazanych z JAHWE).. pierwszy czlon jej nazwiska to Serafin.. przypadek? Co do MERKABY to zawsze cos mnie od niej odrzucalo.. nawet w czasie kiedy wiele medytowałam i wizualizowałam.. próbowałam się za nia zabierac, ale jakby włączało się wówczas pewne zabezpieczenie..  cos mi podpowiadalo, ze cos w tym nie gra.. Merkaba kojarzy mi się wlasnie z JAHWE i jego technologia.. Warto spojrzec choćby na to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistyka_Merkawy

Co do pojecia odwrocona MERKABA to zapożyczyłam je od innych, a konkretnie z pewnej korespondencji pomiedzy Drunvalo Melchizedekiem, a Anna Hayes znana tez jako Ashayana Dean, w ktorej autorzy zarzucaja sobie nawzajem to i owo, w tym w zwiazku z technika Merkaby.. Być może jednak wcale nie chodzi o to, która MERKABA jest tak naprawde lepsza – bo MERKABA to moim zdaniem w ogole moze byc narzedzie JAHWE.. Kojarzy mi się wlasnie z bozym tronem, z pieczeciami i kodami JAHWE.. To wszystko bardzo przebiegle.. Czlowiek mysli, ze doznaje wyzwolenia i ze laczy się ze ZRODEM, a tak naprawde trafia do systemu przekonan – królestwa JAHWE.. Sztucznego Zrodla.. Mysle, ze pieczecie/kodowanie które zostawil JHWH sa naprawde silne i ze bardzo trudno się od nich uwolnic, bo jest to zwiazane chocby z nasza genetyka.. Może się nam wydawac, ze już jesteśmy wolni, bo przejrzeliśmy to i owo, a tu.. poprzeczka znow się podnosi..

Jezeli to prawda, ze ta MERKABA jest taka wspaniala i niezbedna to dlaczego cos podobnego, albo i znacznie wiecej mozna osiagnac bez niej? Osobiscie podrozuje niefizycznie pod postacia KULI i to daje mi poczucie najwiekszej wolnosci..
a polaczenie ze ZRODLEM i poczucie JEDNOSCI mozna takze osiagnac na wiele bardzo prostych sposobow, czasami po prostu patrzac na Slonce, albo sluchajac jak pada deszcz..

« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 02:09:43 wysłane przez Ayshien » Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipiec 27, 2009, 11:34:50 »

Ładny tekst Ayshien. Też mam dziwny opór przed Merkabą. Przeczytałem oba tomy Pradawnej tajemnicy... Melchizedeka poza jednym rozdziałem - dotyczącym praktyki Merkaby. Coś mnie odrzucało...

Osobiscie podrozuje niefizycznie pod postacia KULI i to daje mi poczucie najwiekszej wolnosci..
a polaczenie ze ZRODLEM i poczucie JEDNOSCI mozna takze osiagnac na wiele bardzo prostych sposobow, czasami po prostu patrzac na Slonce, albo sluchajac jak pada deszcz..


A co sądzisz o takiej podróży w kuli?

Darren Aronofsky "Źródło"
<a href="http://www.youtube.com/v/vpMU6TG2rnw&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/vpMU6TG2rnw&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

Recenzja filmu z duchowej perspektywy Różokrzyża

"Na środku ogromnej przeźroczystej kuli wyrasta prastare drzewo, które sprawia wrażenie uschniętego. Obok niego stoi kobieta w królewskich szatach, a przed nią klęczy blady, łysy mężczyzna. W przestrzeni dookoła kuli wszystko zdaje się płonąć. Jasność staje się wręcz oślepiająca. (...)"
Link do recenzji:
http://www.rozokrzyz.pl/film-darrena-aronofskyego-zrodlo/

P.S
Tak sobie myślę czy nie założyć osobnego wątku o Merkabie, bo już jest kilka tekstów w różnych miejscach?

Wariacja na temat kuli... (jeśli kogoś to razi to usunę...)
http://www.sydmannion.co.nz/bronze.jpg
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 00:28:52 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipiec 27, 2009, 12:36:50 »

Cytat: Ayhsien
Na Ziemi duzym wzieciem ciesza sie przekazy od istoty przedstawiajacej sie jako archaniol Michal i ja sama swego czasu dalam sie uwiesc jego swietlistym przeslaniom, zapominajac tym samym o tym, ze swiatlu nie zawsze musi towarzyszyc milosc
Cytat: Dan Winter
To jest jak w historii Saint Germaina.
Jeśli uzależniasz się od złotego proszku, to możesz
zrobić technologicznie nieśmiertelne ciało astralne, ale Uups!
Utknąłeś! Nie możesz ruszyć się poza ciało astralne.
Więc jesteś tu martwiąc się  o eter... i to są te historie
o Wzniesionych Mistrzach... I wszystko, co możesz zrobić
to założyć "astralne mleczarnie", co niestety
ma trochę wspólnego z historią Elizabeth Clare Prophet
 i tymi astralnymi mleczarniami, ponieważ ci "Mistrzowie" -
Ashtar na przykład, cały ten ród nie może uzyskać wystarczająco
dużo "soku", by przedostać się przez membranę prędkości światła.
Więc co robią? Kreują strach, by uzyskać mały uroczy "soczek", który jedzą.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=314.msg847#msg847

Summit Lighthouse (ang. Latarnia Szczytu) – założona w 1958 roku przez Marka L. Propheta, w Waszyngtonie, USA, pod egidą Wniebowstąpionego Mistrza El Morji organizacja zajmująca się propagowaniem nauk Mistrzów Wniebowstąpionych Wielkiego Białego Braterstwa wywodzących się z teozofii oraz z nauczania powstałych wcześniej organizacji: Działalności Religijnej "JAM JEST", Saint Germain Press, Agni Joga oraz Mostu ku Wolności. Od śmierci i wniebowstąpienia założyciela Marka L. Propheta w 1973 roku ruchem kieruje jego żona, jego bliźniaczy płomień i wysłanniczka Wielkiego Białego Braterstwa Elizabeth Clare Prophet.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Summit_Lighthouse
<a href="http://www.youtube.com/v/sA6WbIhg2bg&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/sA6WbIhg2bg&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
Final years in the ministry
In 1986, Prophet relocated her headquarters and 750 staff to the Forbes Ranch, which she had renamed the Royal Teton Ranch. It was this mountain setting that was the backdrop for her more dire prophecies and the building of bomb shelters to survive a possible nuclear war. These predictions and her followers' response earned her worldwide notoriety during the late 1980s and early 1990s.

Beginning in 1986 as she was leaving Los Angeles, Prophet began predicting a possible first-strike nuclear attack by the Soviet Union, and urged followers to prepare for this possibility by building fallout shelters and storing food and other necessities for survival. These activities generated substantial media attention. Many members made great sacrifices to fulfill these requests, quitting jobs, selling homes, and borrowing heavily to meet the timelines. Her most specific predictions concerned March and April 1990, during which thousands of additional church members arrived in Montana.
http://en.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_Clare_Prophet

Zapisane
Whoever
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 27, 2009, 17:44:15 »

Ładny tekst Ayshien. Też mam dziwny opór przez Merkabą. Przeczytałem oba tomy Pradawnej tajemnicy... Melchizedeka poza jednym rozdziałem - dotyczącym praktyki Merkaby. Coś mnie odrzucało...

Bardzo ciekawe Leszku, bardzo. Zaskoczyles mnie tym Uśmiech

Co do filmu Zrodlo to uwazam go za naprawde piekna artystyczna wizje, ktora mocno porusza, tak od srodka, gleboko.. KULA w filmie budzi we mnie pewne skojarzenia z wlasnymi doswiadczeniami. U mnie zaczelo sie podczas medytacji, lezalam ze zlozonymi na Sercu rekoma, oddychalam i koncentrowalam oddech na dloniach i sercu.. Wsluchiwalam sie tez w bicie Serca, ktore stawalo sie coraz bardziej wyraziste, az w pewnym momencie poczulam jak ten rytm/ta wibracja obejmuje poprzez rece cale moje cialo/cala istote i wtedy wlasnie zaczelam sie 'zwijac' do postaci kuli.. Towarzyszylo temu poczucie ogromnej wolnosci.. Dzieki temu doswiadczeniu doszlam tez do wniosku, ze pewne spotkanie z niezwykla KULA z dziecinstwa, moglo byc tak naprawde spotkaniem z soba sama -> z przyszlosci..

Jezeli jest juz wiecej wypowiedzi na temat MERKABY to moze jednak warto polaczyc je w jednym temacie Uśmiech

Cytat: Dan Winter
To jest jak w historii Saint Germaina.
Jeśli uzależniasz się od złotego proszku, to możesz
zrobić technologicznie nieśmiertelne ciało astralne, ale Uups!
Utknąłeś!


No wlasnie. Ludzie bardzo sie podniecaja roznymi 'wspanialymi' technikami, ale co za nimi tak naprawde moze stac?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 17:59:59 wysłane przez Ayshien » Zapisane
Strony: 1 2 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kolospawalniczeswc devils watahanowiu skandynawistyka fox