Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3.0 Wszystko Jest Czarną "Całością" FILM  (Przeczytany 65642 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 27, 2009, 00:27:29 »

Leszku, a czy są napisy do 3.1 Crossing the Event Horizon - Aintiram? - niby 4 minuty ale JAKIE MINUTY Uśmiech

jak dla mnie to ważny appendix do części 3.0

718'
Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Październik 27, 2009, 07:01:21 »

Trochę mnie dziwi tak wielkie zaskoczenie tym ruchem spiralnym. Od dawna wiadomo, że Słońce krąży wokół jądra galaktyki. Skoro planety krążą wokół Słońca to oczywiste, że wykonują ruch spiralny. Można powiedzieć w dużym uproszczeniu, że ten ruch spiralny odbywa się w rurce ułożonej spiralnie. I ta rurka ma swoje ściany. Ściany jej wykazują swoje cechy - podobnie jak kule mają cechy, np. biegunowość, oś itp., zatem w określony sposób, co roku, mimo ruchu spiralnego, wchodzimy w tę samą stronę ściany owej rurki. Do tego, choć ustawienie względem spirali zmienia się, to nie zmieniamy naszego ustawienia względem Słońca, gdyż podążamy za nim. Od dawna także wiadomo, że istnieją różnorodne cykle. Jedne z największych cykli są opisane w Vedach jako yugi. Są one bardzo interesujące z powodu swoich nierównych okresów. Z czego wynika, że nie wynikają ani z ruchu kołowego, ani spiralnego, w sensie symetrii. Wielu z Was z pewnością wie, że chodzi o 4 yugi, gdzie każda z nich ma inną długość i inne cechy energetyczne. I jak wszystkie cykle, także te yugi się powtarzają. Słońce także powtarza wiele razy ze swoimi planetami swój ruch.
Znane nam oddechy Brahmy są jeszcze większymi cyklami. Tematyka związana z nimi była w pierwszych częściach filmu.
Oczywiście można iść dalej w poszukiwaniu jeszcze większych cykli.
Bo i takie są. Jednym z nich jest choćby życie Brahmy :-)
Ale o tym mamy w Vedach.
Trzeciej części jeszcze nie obejrzałem, ale przeczytałem Wasze wypowiedzi.
Serdecznie pozdrawiam

P.s.
Na ile zmieniło świat spopularyzowanie „odkrycia” Kopernika?
Fakt, że był to czas sporych zmian, lecz…
My jesteśmy w epoce Kali yugi.

Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Październik 27, 2009, 08:39:16 »

Zapisane
Jerzy Karma
Moderator Globalny
Użytkownik
*****
Wiadomości: 94


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Październik 27, 2009, 18:45:40 »

Jeśli to do mnie :-) to miło mi, że się komuś odrobinę przydałem z tym połączeniem :-)
Pewnie zauważyłeś, że oko mamy dokładnie na środku.
Nos też tu jest łącznikiem obu. Podkreśla i dopina całości. Jak na rysunku niżej.
Serdecznie pozdrawiam

"Jak na górze, tak na dole"

Zapisane
Miszelos
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 28, 2009, 19:38:33 »

Witam! Czekamy na kolejną część - niestety już ostanią - tego wykładu.
Czuję niedosyt Uśmiech
A może są jakieś inne wykłady tego Pana? Nie wiem czy nie jest on lepszy od Icka Mrugnięcie

Pozdrawiam
Michał
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 20:16:07 wysłane przez Miszelos » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 28, 2009, 22:37:52 »

Witam! Czekamy na kolejną część - niestety już ostanią - tego wykładu.
Czuję niedosyt Uśmiech
A może są jakieś inne wykłady tego Pana? Nie wiem czy nie jest on lepszy od Icka Mrugnięcie

Pozdrawiam
Michał

bez porównania JEST Uśmiech hmmm, na równi z Winterem...
Zapisane
Cloud
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Październik 28, 2009, 23:03:10 »

Heja

A może są jakieś inne wykłady tego Pana? Nie wiem czy nie jest on lepszy od Icka Mrugnięcie

Niestety seria "Przekroczyc Horyzont Zdarzeń" to jedyne nagrania wykładów Harameina  Niezdecydowany Ciekawe jaką teraz wiedzę posiada Nassim.

@Jerzy Karma
No niby wiadomo od dawna o ruchu Słońca, ale jak dobrze zauważył Nassim większośc z nas nadal żyje w płaskim świecie. Wydaje mi sie, że ludzie nadal żyją w nieruchomym kosmosie, zmienił sie tylko układ sfer niebieskich. Tak jak napisałeś: od czasów Kopernika niewiele się zmieniło. Świeże spojżenie Nassima pokazuje do jakich konsekwencji i pożytku prowadzi zmiana myślenia.
Słyszałem o Winterze, że prowadzi dosyc ciężko zrozumiałe wywody. Czy po ogarnięciu serii z tematu, będzie można spokojnie przeskoczyc do Dana? I czy ich myśli są podobne?
pozdrawiam

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 28, 2009, 23:16:21 »

jak ktoś zainteresowany i chce więcej Nassima to:

http://www.youtube.com/watch?v=HDvZGKlxL1Q

pozdrawiam
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Październik 28, 2009, 23:26:26 »

Co do Nassima, to będzie jeszcze część 2.1, czyli 20 minutowy dodatek do części 2.0
a potem 4.0 i dodatek do 4.0 o Templariuszach plus parę myśli końcowych Nassima.

Za Dana Wintera można się brać, ale po Nassimie oraz Chucku Misslerze - Return Of The Nephilim + i Davidzie Wilcocku, które są w planach będzie on lepiej rozumiany...

W międzyczasie postaram się połączyć geometrię Dana z Nassimem Mrugnięcie

Pozdrawiam! Uśmiech


Zapisane

miłość radość piękno
Miszelos
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 28, 2009, 23:33:04 »

Dla mnie też Dan Winter jest za ciężki ... Miejscami Nassim też rzucał "ciężkie" tematy.
Najlepiej oglądało mi się część 3.

Pozdrawiam
Michał
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zagroda-slonca fox watahafernflower skandynawistyka watahapolnocnejciszy