Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]  (Przeczytany 31466 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
shielder
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28Zobacz profil Email
« : Styczeń 15, 2010, 20:22:13 »

David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]

"Ludzkość jest w trakcie masywnego ewolucyjnego przeskoku, spowodowanego galaktycznymi siłami. To nie jest channeling, proroctwo Majów lub religijny przesąd. Jest to naukowy fakt - a teraz możesz zobaczyć wiele argumentów, które zaprezentowaliśmy na tej stronie zrealizowanych w formie dwu-godzinnego filmu"

http://divinecosmos.com

W tej prezentacji David Wilcock rozpoczyna od tematu Teorii Względności Einsteina opisując funkcjonowanie czasoprzestrzeni i przebywającej w niej naszej świadomości. Mówi o tym jak nasz stan psychiczny oddziałuje na przepływ czasu przez naszą świadomość, jak wpływa to na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, jakie metody stosowane są na świecie żeby wyprowadzić naszą świadomość ze stanu integracji, który jest główną siłą ludzkiego systemu odpornościowego. Poruszony jest tu temat konstrukcji wirusa na poziomie kwantowym - jak może przedostać się on do czyjegoś pola energetycznego, oraz temat pandemii. Następnie przechodzi do analizy starożytnych struktur megalitycznych, które okazują się być wybudowane na siatce geometrycznej w kształcie dwudziestościanu, która obejmuje całą planetę i w jej kluczowych punktach zachodzą anomalie czasoprzestrzenne. Ponad 4000 konstrukcji budowanych na przestrzeni tysięcy lat znajduje się na liniach geometrycznych tej siatki i pełnią funkcję soczewek dla pola czasu, którego przepływ oddziałuje pozytywnie na świadomość, ponieważ wg. Wilcocka to pole jest świadomością wszechświata, który tworzy życie w każdym miejscu w jakim jest to możliwe i robi to stosując właściwości świętej geometrii. Finalnie przedstawia dane na temat zmian energetycznych zachodzących w naszym Układzie Słonecznym i wiąże je z falami energii, które naukowcy nazywają przesunięciami ku czerwieni. Są to warstwy coraz gęstszych pól energetycznych wychodzących z centrum galaktyki, które jak wynika z badań przedstawionych przez Wilcocka, w równych odstępach czasu przeprogramowują całe życie jakie napotykają na swojej drodze. Pojawiające się różne wskazówki sugerują, że dociera do nas kolejna taka fala energii. Wykład opiera się na wielu źródłach z różnych dziedzin, które razem połączone dają nam naukową alternatywę dla przestarzałego modelu darwinowskiej ewolucji, który w świetle tych odkryć nie może już dłużej funkcjonować.

<a href="http://www.youtube.com/p/2034C56C749FAE42&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;paramname=&quot;allowFullScreen&quot;value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/p/2034C56C749FAE42&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/p/2034C56C749FAE42&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;paramname=&quot;allowFullScreen&quot;value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/p/2034C56C749FAE42&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&quot;type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; width=&quot;480&quot; height=&quot;385&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

http://www.youtube.com/watch?v=QfhOfGX-_wYLista odtwarzania:http://www.youtube.com/view_play_list?p=2034C56C749FAE42

Całość do pobrania:
http://www.przeklej.pl/plik/david-wilcock-awake-and-aware-conference-pl-avi-0007rn8i4cql2j6 - wersja z wbudowanymi napisami
http://www.przeklej.pl/plik/david-wilcock-awake-and-aware-conference-avi-0007ri6pdcql2j6 - wersja bez napisów
http://www.przeklej.pl/plik/david-wilcock-awake-and-aware-conference-txt-0007r93fhcql2j6 - plik z napisami
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 15:58:44 wysłane przez Leszek » Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 16, 2010, 11:27:44 »

Dzięki Shielder za przetłumaczenie tego wykładu.
Davida miałem okazję posłuchać tylko na coast to coast, plus jakieś fragmenty na youtube tej jego teorii gęstości. Chłopak całkiem nieźle sobie radzi w tej "ciężkiej" materii.
Po tym dwugodzinnym wykładzie spodziewałem się trochę więcej. Części układanki, które David zbiera w całość są już chyba wszystkim znane. Moim zdaniem za mało jest tu syntezy na troche "wyższym poziomie" między tymi fragmentami. Jak zwykle jest mało czasu, aby to wszystko uporządkować. Patent na szybkie zmiany zachądzące w DNA jest ciekawy, ale trochę chyba zagalopował się mówiąc o niższym rozwoju np. Egipcjan.
Jeżeli ten rozwój odbywa się globalnie, to co na to współczesne dzikie plemiona z Papui Nowej Gwinei, nomadzi spod Kilimandżaro, którzy na widok butelki coca-coli padają do modłów ? Ich ominęła ta transformacja ?
Całą eskadrę samolotów, które zniknęły w czasie II Wojny Światowej nad trójkątem bermudzkim odnaleziono na dnie oceanu i kilka innych statków też. Nie wszystkie przenoszą się w czasoprzestrzeni ?

Nie do końca rozumiem postawę Dawida wobec roku 2012. W nawiązaniu do innych planet naszego układu słonecznego u nas również powinny zachodzić gwałtowne zmiany. Chyba niestety katastrofalne, jak choćby podwyższanie temperatury, czy przebiegunowanie... on jednak uspakaja widzów, aby byli spokojni, pełni miłości i żeby tego tak nie widzieli. Dlaczego tylko na Ziemi mają zajść zmiany na poziomie DNA i wszystko inne zostanie jak było, a na innych planetach zachodzą zmiany 1000% odbiegające od normy (temp. gęstości, etc)? Jego scenariusz nie da się ukryć, jest mroczny, tylko czemu on się od niego wycofuje ? Nie pasuję to z jego ciepłą aurą ? relaksacyjną duszą i generalnie pozytywną naturą ? To są takie sprzeczności, które rzucają się na pierwszy plan.

Miłego oglądania. Warto poświęcić  2 godz.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 11:43:10 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
shielder
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 16, 2010, 18:17:01 »

Myślę że Wilcock nie chciał już nikomu mieszać więcej i mówić o mitozie planety, po której jedna jej wersja pozostaje w niższej częstotliwości i przechodzi te wszystkie katastrofy, a druga rozpoczyna istnienie na wyższej wibracji. Takie tam są pomysły przynajmniej. Moim zdaniem to całkiem pasuje do biblijnej apokalipsy, ale wszystko to trzeba przyjmować dość krytycznie póki co. Co do ludzi czczących coca-colę to postrzegam to jako ułomność danej kultury. W każdej kulturze takie rzeczy funkcjonują. Może to fascynacja przezroczystą butelką? Zachwyca nas to, co nowe. Dla mnie fascynujące jest to jak oni tworzą fraktalne wioski. Nie nazwałbym naszej zachodniej kultury specjalnie rozwiniętą patrząc na te metalowe budynki Mrugnięcie Wszyscy mamy ten sam potencjał tylko idziemy z nim w inną stronę.
Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 16, 2010, 20:45:43 »

David mówi, że mniej więcej co 10 lat wzrasta w społeczeństwie współczynnik IQ o 3pkt, czy 3%. Na bazie tego odnosi się do czasów egipcjan, gdzie porównuje ich z neandertalczykami. Jeżeli wywód swój opiera na świadomości której jesteśmy składowymi w całym tym polu. To ja pytam, dlaczego rozwój nie dotyczy wszystkich mieszkakńców planety ? Urbanistyka, architektura, krajów zachodu i w ogóle styl życia i postrzeganie świata to osobny temat.
Jeżeli niektóre plemiona wykorzystują świętą geometrię i układ chat w wiosce przypomina fraktale, to wiadomo że stosują ten układ od wielu setek/tysięcy lat. To co jest u nich zauważalnym rozwojem świadomości (inteligencji) ? Tylko rozwój duchowy ? bo nie zauważam na przestrzeni tysięcy lat u nich zmian w sposobie polowania, porozumiewania się, czy udoskonalaniu sobie życia codziennego. Oni mieli zastrzyk IQ na samym początku maxymalny ?

Nie chcę roztrząsać wątku tylko o ten szczegół. Chciałem tylko zaznaczyć że jest on przestrzelony przez Wilcocka. Nie trzyma się kupy. Jeżeli wzrost świadomości/inteligencji jest statystycznie stwierdzony że wzrasta, to ja jestem pewien że wpływ na to ma  doświadczenie i rozwój ludzkości.

Cała koncepcja Davida Wilckocka, jak juz mówiłem, jest ciekawa, być może mocno ezoteryczna. Warto się z nią zapoznać w swoim dochodzeniu do prawdy. Dla mnie to odłam mocno skrajnych teorii, ale pewne fragmenty są do zaakceptowania. Z drugiej strony mocno kibicuję stronie naukowej, która mogła by rozwiać większość tego typu teorii odkrywając bozon Higsa.

Pozdrawiam

PS. mitoze kojarze z LO z zakresu biologii. Jeżeli chodzi Ci o światy równoległe, czyli jakiś tam 5-6 wymiar, to z perspektywy 3 wymiaru jest mi to obojętne, gdyż moge tylko operować zmysłami i jak będzie gorąco to będzie niewesoło. Zaręczam, że w tym momencie nie będę się zastanawiał co właśnie robie równolegle w jakimś innym wymiarze Uśmiech
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 17, 2010, 22:46:19 »Nie do końca rozumiem postawę Dawida wobec roku 2012. W nawiązaniu do innych planet naszego układu słonecznego u nas również powinny zachodzić gwałtowne zmiany. Chyba niestety katastrofalne, jak choćby podwyższanie temperatury, czy przebiegunowanie... on jednak uspakaja widzów, aby byli spokojni, pełni miłości i żeby tego tak nie widzieli. Dlaczego tylko na Ziemi mają zajść zmiany na poziomie DNA i wszystko inne zostanie jak było, a na innych planetach zachodzą zmiany 1000% odbiegające od normy (temp. gęstości, etc)?


wszystko inne nie pozostanie jak było...to my (część z nas) zostaniemy przystosowani do nowego matrixa względnie nasze ciało fizyczne wreszcie będzię miało bardziej świadomy związek ze swoimi ciałami subtelnymi
problem ten niestety wykracza (na razie?) poza możliwości analityczne współczesnej nauki;
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 18, 2010, 00:24:28 »

Mnie się podoba dowód  na to, że życie powstaje również w warunkach sterylnych. DNA to nie tylko taki, a nie inny konglomerat substancji chemicznych, ale przede wszystkim INFORMACJA zawarta w formie materii. To informacja koduje białka, a nie białka kodują informację.
Rewelacje Wilcocka na temat pojawienia się życia w sterylnych warunkach znajdują potwierdzenie w badaniach niezależnych naukowców zajmujących na przykład wpływem rezonansu elektromagnego na przekazywanie informacji.

Naukowcy tacy jak Robert O.Becker, Cyryl Smith i Jacques Benveniste ( człowiek, który udowodnił tzw PAMIĘĆ WODY , pracował nad homeopatią ) prowadzili rozległe badania nad częstotliwościami elektromagnetycznymi istot żywych. Wkładem Benveniste  było wykazanie, nie tylko poprzez zastosowanie nowoczesnej techniki do zapisywaie tych częstotlowości, ale również poprzez użycie tych zapisów w celu komunikacji na poziomie komórkowym ,że cząsteczki i atomy mają swoje własne, unikatowe częstotliwości.
w 1991  Benveniste dowodził , że można przekazywać specyficzne sygnały cząsteczkowe po prostu za pomocą wzmacniacza i cewek elektromagnetycznych. Cztery lata później był on stanie zapisać te sygnały , a następnie zastąpić je stosując komputer multimedialny.. W tysiącach doświadczeń Benveniste i Guillonet zapisywali aktywności cząsteczki na komputrerze po czym stosowali zapis do aktywacji układów biologicznych z natury wrażliwych na tę substancję. Za kazdym razem układ biologiczny dawał się oszukać, biorąc sygnały za właściwą substancję i reagował tak, jak w obecności oryginalnej cząsteczki. Badania te zostały wykonane przy współpracy z Centre National de la Recherche Scientifique w Medulon we Francji. Wynika z nich, żę cząsteczki rozmawiają ze sobą poprzez drgania oscylacyjne . Ośrodkiem, który umożliwia cząsteczkom porozumiewanie się na odległość - i do tego praktycznie natychmiastowo ( przypomina się tutaj einsteinowskie "upiorne oddziaływanie duchów na odległość" dotyczące cząstek elementarnych ) jest .. pole punktu zerowego.
To samo teoretycznie wykazali tacy badacze jak Fritz Albert Popp czy Herbert Frohliche . Dowiedli oni, że nie tylko , iż emitujemy fale elektromagnetyczne  ( tak jak i wszystkie inne organizmy żywe ) to jeszcze emitujemy fotony (dowód przeprowadzili badacze tacy jak Frohliche , czy Fritz Albert Popp ) . Emitowane fotony ( biofotony ) nie tylko, że identyfikują nas samych, to biorą udział w wymianie informacji pomiędzy otaczającym nas światem ożywionym. Jesteśmy głęboko zanurzeni w świecie, gdzie wszystko jest ze sobą połączone fotonową infostradą . . Dlatego nie dziwi mnie to, że życie pojawia się wszędzie, gdzie to tylko jest możliwe.

Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 18, 2010, 10:59:35 »

My tu sobie delikatnie polemizujemy...  ale tutaj to walka na EGO trwa w nieskończoność:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10393&start=50

Już wypowiadałem się gdzieś o tym forum, że jest kpiną z "poszukiwania prawdy" i jeszcze robie im reklamę... Mam nadzieję, że Wasze podejście przy czytaniu tych postów jak i moje będzie oplecione w nutkę uśmiechu i zdecydowanego dystansu. Shielder trzymaj się !

PS. i jeszcze o zgrozo ktoś o niku faraon jest przepełnony taką nienawiścią... Cóż, to forum powinno mieć nazwę "Jak rozbudować własne EGO i przekrzyczeć własnymi racjami innych"... he he he

PS. dzięki konserwa za rozjaśnienie w tej materiii. Co to jest ciało subtelne ?

Pozdrawiam i sorry za delikatny offtop
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 11:03:21 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
shielder
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 18, 2010, 11:07:41 »

Tam to akurat jest łatwizna. Pamiętajcie o tym, że niektórzy mają misję w tym polu kwantowym, żeby nas rozbawić i potrenować nasze własne panowanie nad ego. Idzie mi coraz lepiej, ale ta odrobina sarkazmu gdzieś tam jeszcze we mnie siedzi ;-)
Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Styczeń 18, 2010, 11:20:35 »

poświęcanie czasu, a tak na prawdę myśli - energii na analizowanie agresji/pogardy, skierowanej  między innymi do nas, nie ma sensu...
rozumiem stanowisko faraona i życzę mu wszystkiego najlepszego na drodze do swojej prawdy, a przede wszystkim życzę mu osiągnięcia stanu spokoju polegającego na szacunku dla prawd innych poszukujących - w tym D.Wilcocka

co do ciał subtelnych polecam opracowania Artura E. Powella "Ciało eteryczne", "Ciało astralne" , "Ciało mentalne", "Ciało przyczynowe", lektura nie zbyt lekka ale wiele wniosła w moje rozumienie świata kreowanego przez siłę myśli; temat bardzo rozległy, od  ponad miesiąca czytam to i rozkminiam;
ogólnie powiem tak: jako rasa "małp" otrzymaliśmy "brzytwę" w postaci umysłu kompletnie bez uświadomienia jak się nim posługiwać, a ponieważ wielka jest siła myśli, to często myśleniem "tniemy do krwi" zamiast delikatnie przycinać zarost do skórki.... Mrugnięcie
jakość myśli to podstawa wpadnięcia do/uwolnienia się od karmicznej pułapki, co jak wiecie nasz Dan W. wytłumaczył dość obrazowo w swoim wykładzie na temat błogosławionej śmierci
Zapisane
Adaś
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

2680916
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 18, 2010, 12:08:39 »

Najlepsze jest to kiedy się czegoś doświadcza na sobie gdy ludzie mówią, że to nie istnieje, lub nie działa. Na własnym przykładzie; zrobiłem sobie własne miejsce mocy, oparte na fraktoalności i złotym podziale. Na podłodze położyłem okrąg (ok 85cm śrdnicy) z tym nie miałem kłopotu, ponieważ mam takie pokrowce do gongów. Wyznaczyłem sześć miejsc (wierzchołki dwóch trójkątów, gwiazda) i położyłem sześć kamieni. W okręgu na linii północ południe w złotym podziale postawiłem małą pufę do medytacji z łuski gryczanej. Wokół tej pufki w tym samym ustawieniu też położyłem sześć kamieni. Czyli po pierwsze okrąg, po drugie kamienie jako materiał fraktalny. Po trzecie dwa okręgi zmiejszone od siebie o 1,618... pufa jest w miescu gdzie zawija się złota spirala. To jest takie odczucie; bezczasowości. Zacząłem medytację, a po chwili spostrzegłem się, że 30 min minęło. Ja na to - to już. Energia tak płynie, jak by ktoś dotykał ciała. I tak jak mówił Dan włosy się podnoszą; uczucie błogości. Tego doświadczam.
Zapisane
Strony: 1 2 3 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

apelkaoubkonrad692 rekogrupastettin julandia wyscigi-smierci cybersteam