Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kawiarenka "Pod Gwiazdami" :-)  (Przeczytany 78453 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Czerwiec 28, 2009, 19:45:12 »

Nie wiem czy kawiarenka wypali, ale może warto czasem pogadać przy kawie ........Mrugnięcie

Więc Igmański Ptaku;)

Cytat: Leszek
W tym dziale się tylko witamy...
No to się tylko przywitam,  Duży uśmiech
Buziaczki i moc serdeczności   Uśmiech

Sto lat Cię nie widziałem, znaczy nie czytałem... Mrugnięcie
Chodziło mi tylko o to, aby nie dyskutować na tematy merytoryczne w przedpokoju Mrugnięcie
Witaj! Uśmiech
Także serdecznie pozdrawiam z niewinnymi buziaczkami Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 12:34:03 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 28, 2009, 20:31:49 »

O, jak miło Leszku, że wyczarowałeś KAFEJKĘ!
Może jeszcze jakąś nazwę dla niej znajdziemy? I będzie błogo i radośnie wśród starych przyjaciół.  Uśmiech

Wybacz, że nie udzielam się na tym forum, ale ostatnio czas mnie goni, na Cheopsie też niewiele piszę,
nawet czytać nie mam kiedy. Ale w kafejce, czasami miło będzie odpocząć i zamienić parę słów.  Uśmiech

Tymczasem pozdrawiam Cię i Wszystkich bardzo serdecznie. Buziaczki  Buziak
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 22:11:42 wysłane przez Leszek » Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2009, 21:52:15 »

O, jak miło Leszku, że wyczarowałeś KAFEJKĘ!
Może jeszcze jakąś nazwę dla niej znajdziemy? I będzie błogo i radośnie wśród starych przyjaciół.  Uśmiech

Wybacz, że nie udzielam się na tym forum, ale ostatnio czas mnie goni, na Cheopsie też niewiele piszę,
nawet czytać nie mam kiedy. Ale w kafejce, czasami miło będzie odpocząć i zamienić parę słów.  Uśmiech

Tymczasem pozdrawiam Cię i Wszystkich bardzo serdecznie. Buziaczki  Buziak
Dokładnie Cię rozumię, bo ja przez te poprawki do 3 godzin wykładu WIntera  zapomniałem jak się nazywam....
Teraz jeszcze kilka rzeczy i zwalniam tempo...

Jeśli chodzi o nazwę kafejki to pozostawiam to Tobie Uśmiech 
Póki co wpisuję  "Kafejka Pod Gwiazdami"?

Pozdrawiam Uśmiech
i...  zmykam z .. powodu braku czasu...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2009, 22:11:52 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 28, 2009, 22:33:03 »

Kiedyś Niemen śpiewał „POD PAGUMAMI”, my możemy odpoczywać  „POD GWIAZDAMI”.
Nazwa całkiem niezła i z tutejszymi treściami jak najbardziej współbrzmiąca.
Niech więc zostanie "Kafejka Pod Gwiazdami", już ją polubiłam …  Uśmiech

Pozdrawiam i też zmykam  Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 29, 2009, 00:40:02 »

Witajcie . Przyszedłem do Kafejki , a tu nikogo. Hej, gdzie sie barman podział  ? hehe
"Gwiezdna" nazwa  i mnie się podoba .
Tak a propos, to forum jest niezwykłą kopalnią wiedzy. Jest jak podręczny niezbędnik, jak ściąga zawierająca skoncentrowane i posegregowane tematycznie informacje. Mam nadzieję, ze nie masz mi za złe ,Leszko, że  często z nich korzystam , gdy zachodzi potrzeba zacytowania gdzieś na innym forum. Sięgam tu do odpowiedniego tematu i walę cytatem .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 00:43:29 wysłane przez east » Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 29, 2009, 00:51:04 »

East, bierz ile chcesz, a jak masz jakiś pomysł, co tu jeszcze dodać, to też wal śmiało albo zamieść po prostu.
Nie na siłę, ale gdy coś Ci wpadnie do głowy. Koncepcja forum ewoluuje z czasem... Zacząłeś o różokrzyżowcach, więc wrzuciłem ich manifesty, aby po prostu były:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=318.0

ale lepiej się to czyta na stronie źródłowej, bo co ma być kursywą, to jest tam kursywą itd..
http://www.arsregia.pl/?m=artykuldruk&id_artykulu=281

Pozdrawiam i dobrej nocy już dzisiaj Uśmiech
Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 01, 2009, 21:27:06 »

Cytat: MEM HEJ SHIN
Można nawet przenieść się myślą na druga osobę i w wyobraźni wyrosować na jej ciele linie długości  - 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34 cm. Wtedy ta osoba poczuje się znacznie lepiej i Ty poczujesz się znacznie lepiej. Jednak ważne jest, aby te długości odcinków, które w wyobraźni będziesz tworzyć, faktycznie miały rozmiary 1, 1, 2, 3 , 5, 8 itd......
Po pewnym czasie takiego  rysowania w wyobraźni sama odczujesz kiedy te odcinki będą faktycznie miały tą długość.
Źródło:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=298.msg903;topicseen#msg903


MEM HEJ SHIN, powiedz, czy nie prościej przesłać danej osobie energię miłości, zamiast bawić się w rysowanie na jej ciele kreseczek, skupiając się przy tym na odpowiednich długościach? Czy emanując w czyimś kierunku dobrym uczuciem nie wskórasz więcej i szybciej? Przecież energia miłości, którą poślesz jest już święta, bo doskonała w swoim kształcie. Po co bawić się w dochodzenie do czegoś okrężną drogą, gdy ma się do dyspozycji gotowce? Wg mnie to strata czasu.
Żyj godnie i kochaj, a będziesz fraktalny (święty), bez zaprzątania sobie głowy szczegółami technicznymi. W cudowny sposób tworzyć będziesz święte kształty emitując je z siebie.
Wystarczy uruchomić serce …
Ale, możesz bawić się w mierniczego, jak się nudzisz.  Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 23:09:35 wysłane przez Leszek » Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipiec 01, 2009, 23:06:02 »

Żyj godnie i kochaj, a będziesz fraktalny (święty), bez zaprzątania sobie głowy szczegółami technicznymi. W cudowny sposób tworzyć będziesz święte kształty emitując je z siebie.
Wystarczy uruchomić serce …
Problem polega na tym, że nie wystarczy uruchomić serce...
Wtedy po prostu będziesz kochać, ale to nie znaczy, że twoje kształty cokolwiek wskórają w szerszej skali z bardzo prostego powodu. Magnetyzm jest zakłócony przez naszą cywilizację i różne smogi. Każdy to zna jak przedawkuje z komputerem , telewizorem lub komórką.
Dlatego to co proponujesz Ptaku jest jak najbardziej słuszne, ale nie należy zapominać, że żyjemy w środowisku i środowisko to można tworzyć na różne sposoby. Zobacz jak bunt wywołała u Kiary francuska układanka"
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=306.0

Jak myślisz czy gdyby wystarczyła miłość to ktokolwiek zawracałby sobie głowę takimi budowlami? Skoro miłość ma taką moc, to po co w ogóle tym przejmować?...
Więc ja jestem "ZA" jeśli chodzi o miłość, ale nie należy się zamykać na wszystko inne, bo miłość raczej otwiera na poznanie i ciekawość świata, a nie zamyka... Poza tym żyjemy w środowisku - nazwijmy je energetycznym, które można tak ustawić, że ta miłość może wzrastać lub maleć - twoja aura będzie "oddychać" lub "dusić się" i bez wiedzy nie będziesz wiedzieć o co chodzi...
Wejdź sobie do hipermarketu i poczuj błogostan..... Mrugnięcie
Niedługo będzie filmik o bio-architekturze. Myślę, że w najbliższą niedzielę.

Pozdrowionka Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 10:10:27 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Igmana (ptak)
Użytkownik
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 66


8067684
Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 01, 2009, 23:12:48 »

Leszku, ok, tylko, że to miłość oczyszcza i tworzy przyjazne środowisko a nie odwrotnie.
Wg mnie wystarczy, gdyby każdy stał się emitentem miłości, zamiast negatywów. Bo to one zanieczyszczają i duszą nas.
I dlaczego rozmawiamy w przedpokoju? Mamy przecież kafejkę na luźne rozmowy, sam ją do tego celu stworzyłeś, myślę, że zachowując wszelkie proporcje ścian i sufitu. No i podłogi oczywiście.   Mrugnięcie
Czy sądzisz, że atmosferę wytworzą tam wymiary ścian, czy promieniowania osobiste dyskutantów?
A kto wymierza uczucia?    Uśmiech
Zapisane

PRAWDA - WOLNOŚĆ - MIŁOŚĆ
MEM HEJ SHIN
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 02, 2009, 00:50:45 »



MEM HEJ SHIN, powiedz, czy nie prościej przesłać danej osobie energię miłości, zamiast bawić się w rysowanie na jej ciele kreseczek, skupiając się przy tym na odpowiednich długościach? Czy emanując w czyimś kierunku dobrym uczuciem nie wskórasz więcej i szybciej? Przecież energia miłości, którą poślesz jest już święta, bo doskonała w swoim kształcie.

To mi prześlij tą energię miłości, czemu tego nie robisz. Przesyłaj cały czas 24h na dobę i 7 dni w tygodniu.Możesz nawet wysyłać tą energię całem światu, rób to, bądź praktykiem, a nie kaznodzieją głoszącym o miłości.
Problem jednak w tym, że tej energii nie masz na tyle, aby ją rozdawać na lewo i prawo  (może poza pewnymi momentami, chwilami ). Posiadzasz pewien deficyt miłości jak każdy i masz jej na tyle, aby żyć, ale nie masz jej na tyle, aby dzięki tej energii zrealizować wpełni swój enegetyczny potencjał. Pozatem nie ma sensu rozdawać miłości ( bo to nie torebka z cukierkami do częstowania ), jeżeli o tą miłość ktoś nie prosi.
 Ci, którzy praktycznie pracują z ludźmi energiami miłości, a nie tylko piszą na forach  o miłości, to wszyscy  powtarzają, ( ponieważ  osobiście tego doświadczają), że: jeżeli skierujesz do kogoś energie miłości to zbierzesz  z niego na siebie to wszystko co nie jest energią miłości, ponieważ energie dąża do równowagi , więc jeśli  gdzieś dodasz, to i gdzieś musisz ująć.Kolejna sprawa to  taka, że ktoś chyba  Cię zaprogramował, abyś żyła w pewnej iluzji, ponieważ chcesz dawać miłość tym, którzy i tak tą miłością przecież są ! Są miłością taką samą  jak i Ty i cały problem polega tylko na tym, że nie potrafią tej miłości z siebie wydobyć, nie potrafią tego Skarbu, który nie jest przed nikim ukryty wykorzystać. Nie potrafia cieszyć się życiem, szczęściem, nie dostrzegają niezwykłego jego bogactwa, którego sami są udziałem, lecz z poziomu
 ignorancji swego nieocenionego bytu, trwonią swoją własną miłość, a ja mam potem jeszcze  takim ludziom dawać swoją miłość.
Taka miłość rozdawana w ten sposób jest tak trwała jak i nie trwała i ulega rozproszeniu, czyli energetycznie znaczna jej część ulega zmarnowaniu. Dziś jest,  jutro już jej brakuje. I to ciągłe rozdawanie i przyjmowanie energii wydaje się, że  jest bez sensu. Świadczy  to tylko o tym, że nie jest to prawdziwe, bo to co prawdziwe jest trwałe, czy nawet wieczne.
To o czym Ty piszesz, to ma  raczej taki powierzchowny sens, ale oczywiście jak najbardziej ma. Ludzie życzliwi, uśmiechnięci, obdarowywujący innych dobrym słowem, tworzą na ten moment pole miłości, które udziela się innym, lepiej, wtedy żyć, pracować, łatwiej ze sobą przebywać i wszystko co z tą prozą życia się wiąże. Ale to ma inny wymiar.

Spróbuj sobie ''narysować'' w szklance herbaty , którą będziesz piła kilka fraktalnych rysunków. Zauważ choćby coś takiego, że gdy byłaś np. wtedy zmęczona, to zmęczenie znacznie zmaleje w zależności jak skutecznie dokonasz tej geometrycznej wizualizacji.
A jak nie to jest tu  film  w dziale ( Ruch ciała i przepływ energii ) 
 G.I. Gurdjieff - Gurdjieff in the monastery oraz
Hidden Symmetry 1 - OM CIRCLE - Gurdjieff Sacred Dance Demo

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=18.0

 jak tańczą kobiety i mężczyźni i rób tak samo, a potem  powiesz jak i co  zmieniło się w organizacji Twojego życia jak też innych ludzi.Mnie nie interesują głosiciele  i kaznodzieje interesują mnie Ci co doświadczają i potrafią to co doświadczyli  innym skutecznie przekazać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 10:05:39 wysłane przez Leszek » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

colorfulworld ironknights pegasus zapresentojswojefora watahapolnocnejciszy