Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1 2 3 4 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ARKA PRZYMIERZA  (Przeczytany 22917 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« : Styczeń 04, 2010, 09:40:47 »

  Poświęciłem pół nocy na poszukaniu w necie, co o Arce Przymierza piszą znawcy Biblii, teolodzy, czy nawet kabaliści. To co przeczytałem powaliło mnie na nogi, ponieważ przeczytałem kolejną opowieść biblijną w ich wydaniu, gdzie różni twórcy popisują się ekwilibrystyką, by wykazać, po ich jemu co wydarzenia w  Biblii mówią o Arce.

Co gorsza w całej tej zabawie zapominają o chronologii i logice, która w ewidentny sposób zaciera czytelny obraz widzenia tego czym jest Arka ?
   
I nie wiem już czy  robią to celowo, czy po prostu nieświadomie sprowadzają Arkę do religijnego kultu, gdzie Arka to tylko drewniana skrzynia obita złotą blachą, do której Mojszesz włożył laskę Arona ( swego brata), dzban i tablice dekalogu, a którą to Izraelici wlekli  za sobą wszędzie, bo przynosiła im po prostu szczęście !
Wypada powiedzieć -  co za infantylne wytłumaczenie godne ucznia ze szkolnej podstawówki.
Zastanawiam się tylko jaki wzorzec (schemat) myślowy karze głosić masom to co wogóle nie jest istotne, a to co ma sens nie ma nawet o tym  jednego słowa.

Po tym szerokim leadzie przechodzę do konkretów.

Kto czytał choćby nawet pobieżnie Biblię, to zwrócił uwagę na to, że Biblijny opis Arki, to nic innego tylko ciągle..... opis maszyny !
Ta maszyna to drewniana skrzynia zrobiona z akacjowego (czyli bardzo twardego)
drzewa obita na zewnątrz i wewnątrz złotą blachą.
I chcąc nie chcąc, jeżeli obijemy z obu stron drewnianą skrzynię blachą, to skonstruujemy w ten sposób kondensator.
Dalej, jeżeli do środka kondensatora włożymy kryształ, to... powstanie z tego niezwykłe urządzenie! Ale o tym dokładnie poźniej.

Chronologicznie Mojżesz  wybrał się z Izraelitami do ''ziemii obiecanej''.
Wiedział , że nie ma szans przejść przez morze czerwone, (bo w jaki sposób)  więc zgoda faraona, aby opuścił Egipt z Izraelitami, to podstęp.
Ale faraon nie wziął po uwagę tego, że Mojżesz ( szkolony i wtajemniczony przez egipskich kapłanów) wyciągnie (wykradnie) Arkę z sarkofagu i razem z nią i Izraelitami wyjdzie z Egiptu.
Dalej biblijny opis mówi o tym, że wojska egipskie ruszyłu w pogoń za Mojżeszem. Ruszyły w pogoń, bo... zorientowano się, że Arka zginęła.
Ale Mojżesz  zdążył już przejść z Izraelitami przez morze czerwone.

Wspominam o tym tylko dlatego, aby przybliżyć nieco w tym momencie fakt,  czym jest Arka, skoro dzięki niej Izraelici przeszli przez morze czerwone.
Jak czytamy w Biblii, po śmierci Mojżesza przywódcą Izraelitów ''Bóg'' uczynił Jozuego.
Jozue od razu wyruszył na podbój ''ziemii obiecanej''. Pierwszy jego rozkaz dotyczył zniszczenia Jerycha ( nie przypadek zresztą)

Jak napisano :  Jozue rozpoczął przygotowania do zniszczenia Jerycha, lecz wpierw musiał przeprawić 3000 tysięczną armię  przez rzekę Jordan.
 Nakazał ludowi, by szedł w odległości 2000 łokci za Arką ! Gdy kapłani niosący arkę weszli do rzeki Jordan .... jej wody zatrzymały się, a  Izraelici  przeszli na drugi brzeg. Opis zniszczenia murów obronnych Jerycha jest też zasługą Arki, a z opisu wynika, że siedmiu kapłanów niosący trąby wydało wraz z ludem okrzyk,  a wtedy... potężne mury Jerycha rozsypały się.

Skupmy się na Arce.
Arka Przymierza !  Przymierza, ale ....  z KIM lub z CZYM ?
Słowo ''PRZYMIERZE'' niestety  niewiele tutaj mówi...

Jak wiadomo Arka to drewniana skrzynia, ale .... w istocie kondensator, gdzie pomiędzy okładki tego kondensatora włożono kryształ.
Budowa kryształu jest akurat  taka, że zbudowany on jest z 72 geometrycznych sfer ( biblijne 72 Sefirot).

Aby te 72 (sefirot) mogło być wykorzystane kryształ  musi być oszlifowany do geometrycznego  kształtu  TETRAGRAMATONU. TETRAGRAMATRONU, czyli hebrajskiego ''Boga'' JHWE, czyli czterech ścian czworościanu foremnego.
Czworościan foremny, który zawiera 72 sfery jest więc energetyczną ''cegłą'',
budowy wszechświata. Inaczej mówiąc stanowi on dokładny odpowiednik
tego w jaki fizyczny sposób została oprogramowana próżnia.
Więc zbilżamy się do tego jak  - ''słowo'' staje się ''ciałem''.
JHWE jest więc narzędziem za pomocą którego świadomość może programować  energię próżni.
Aby można to czynić należy użyć do tego jeszcze ''języka światła''.
Języka, gdzie słowo nie jest tylko słowem, ale jest  zarazem geometrycznym kształtem.
Więc czym jest Arka ?

JHWE (TETRAGRAMATON) umieszczony jest w drewnianej skrzyni, w istocie
umieszczony jest pomiędzy okładkami kondensatora.
Aby JHWE mógł działać musi znajdować się w polu eletrycznym.
W związku z tym (jak widać na  egipskich rycinach) kapłani ubrani są w wysokie buty i coś w rodzaju rękawic i pocierają Arkę wcelu naładowania kondensatora.Pocierają kondesator, ale nie po to, aby go wyczyścić, ale po to, aby go naładować prze faktem, gdzie ma być dokona jakaś materializacja - słowo (wyrażone w języku światła) ma stać się ''ciałem''.

Wracając do Mojżesza i Izraelitów mamy przykład ciekawej historii w jaki sposób Izraelici zdobyli ziemię obiecaną -  Kanaan.
Zdobyli za pomocą walki zbrojnej z wykorzystaniem Arki, której dokonał Jozue, (następca Mojżesza), który wykradł technologię z Egiptu.

Na rycinach z tego okresu można zauważyć pewne charakterystyczne rzeczy.
Arka umieszczona jest na podwyższeniu (wysokość dwóch, trzech wysokości człowieka). Można dostrzec, że wydobywa się z niej jakby... dym !
Obok Arki, w pewnej odległości też unosi się dym, ale jest to dym z ogniska na którym przeprowadzany jest obrządek tzw. ''oczyszczenia''  ( poprzez palenie zwierząt).
Oczywiście ten obrządek ''oczyszczenia'' polega w istocie na mentalnym skierowaniu i pozbyciu się tzw. ''złej'' energii psychicznej.
Cały ten rytuał jest przygotowaniem do mającej nastąpić niebawem materializacji. A ponieważ Arka materializuje zarówno te ''dobre'' jak i ''złe'' rzeczy stąd ten wcześniejszy zabieg oczyszczania kapłanów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 14:09:05 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
1/64
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 04, 2010, 12:47:48 »

Piszesz "JHWE", bo to fonetycznie
ale w gruncie rzeczy "IHShVH".
i tu watro spojrzeć na to graficznie:
12 bannerów IHVH na tetragramie

Cytat: MEM HEI SHIN
Inaczej mówiąc stanowi on dokładny odpowiednik
tego w jaki fizyczny sposób została oprogramowana próżnia.
Więc zbilżamy się do tego jak  - ''słowo'' staje się ''ciałem''.
JHWE jest więc narzędziem za pomocą którego
świadomość może programować  energię próżni.
Aby można to czynić należy użyć do tego jeszcze ''języka światła''.
Języka, gdzie słowo nie jest tylko słowem, ale jest  zarazem geometrycznym kształtem.

..to tyle o historii.
A jak chodzi o teraźniejszość to najprawdopodobniej
 próżnia jest już programowana poprzez inną formę geo-metryczną.
zmiana nastąpiła w 2009roku
(w istocie punkt zmiany umocowany jest w kilku różnych rocznikach równocześnie - poprzez próżnie)


« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 13:25:08 wysłane przez 1/64 » Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 04, 2010, 13:20:12 »

Piszesz "JHWE", bo to fonetycznie

Tak.


A jak chodzi o teraźniejszość to prawdopodobnie próżnia jest
programowana poprzez inną formę geo-metryczną.
zmiana nastąpiła w 2009roku.


Możesz coś więcej na ten temat napisać ?
Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
1/64
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 04, 2010, 13:29:56 »

tyle co mogłem na ten czas napisać to jest już napisane.
Na kilku forach w postaci rozproszonej informacji.
Może ten post (w wątku: 4. Muzyka sfer - geometria dźwięku) jest bardziej syntetyczny.


Syntezę musisz zrobić samemu.
Dlaczego?
bo to co Cię interesuje można POZNAĆ poprzez doświadczenie
polegające na zestrojeniu z punktem zero,
Sam musisz okreslić (MIARA) na ile jesteś w stanie się zbliżyć, by sięnie spalić.
(to też miary nauka)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 13:44:34 wysłane przez 1/64 » Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 04, 2010, 13:37:44 »

tyle co mogłem na ten czas napisać to jest już napisane.
Na kilku forach w postaci rozproszonej informacji.

Syntezę musisz zrobić samemu.
Dlaczego?
bo to co Cię interesuje można POZNAĆ poprzez doświadczenie
polegające na zestrojeniu z punktem zero,
Sam musisz okreslić (MIARA) na ile jesteś w stanie się zbliżyć, by sięnie spalić.
(to też miary nauka)

Rozumiem.
Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 04, 2010, 19:14:11 »

Ja za to, niewiele z tego rozumiem...

ale wracając do Arki, tutaj gdzieś rozmawialiśmy o Arce w Wielkiej Piramidzie:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=446.40
Nie ma opcji, żeby zmieścić ją wewnatrz królewskiego sarkofagu.

Ciężko odnieść się w całości do pierwszego postu. Jest tam sporo różnych sugestii.
Nie wiem jakie źródła przeglądałeś MEM HEI SHIN pół nocy, ale wydaje mi się że nie jest to wszystko takie oczywiste jak to opisujesz. Wydaje mi się że fundamentem do Twojej teorii jest wykład Nassima (cz.IV). Jeżeli ktoś przeczytał Stary Testament to miał szansę natknąć się na dosyć szczegółowe opisy odnoszące się do Arki. Kiedy, gdzie i przez kogo została zrobiona. Są opisy dokładnych jej wymiarów. Wymiarów pomieszczeń i rodzajów materiałów w jakich należy ją pozostawiać, przenosić etc.
Nie jeden badacz poświęcił całe życie na dochodzeniu znaczenia i sprawności Arki. Naukowcy, duchowni, historycy i fantaści. Mnóstwo koncepcji i teorii.

Fajnie że pojawił się ten wątek i tutaj, bo można samemu próbować poskładać tę układankę.
Jeśli jeszcze można jakoś próbować odnieść się do pierwszego postu, to w następnych już nie wiem o czym piszecie ?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 19:35:07 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 05, 2010, 01:59:31 »

Jeśli jeszcze można jakoś próbować odnieść się do pierwszego postu, to w następnych już nie wiem o czym piszecie ?


Echnatonie, a czego nie rozumiesz ?

 ''Bóg'' Hebrajczyków (JHWH)  jest bez wątpienia czworościanem foremnym. I nie mam najmniejszych wątpliwości, że Arka jest  odzwierciedleniem (czyli fizyczną konstrukcją Tetragramatonu), a nie drewnianą skrzynią.
Opisy wymiarów, rodzaj materiałów, jak przenosić to dziennikarskie nagłówki - taka instrukcja obsługi, a nie zrozumienie istoty działania Tetragramatonu.
Nie bez powodu JHWH był, jest i będzie ''Bogiem'' Hebrajczyków.
Jak wspomniałem - opisy biblijne wyraźnie mówią o maszynie. Maszynie do czego ?
Zaczałem swój wywód, od tego, że Mojżesz wykradł Arke z Egiptu i dzięki niej przeszedł morze czerwone.
Wiesz, jeżeli mamy rozmawiać poważnie, a nie podpierać się tym co głoszą naukowcy, czy inni TFU-rcy to lepiej nic nie pisać, bo szkoda poprostu na to czasu.
Przytoczę Ci naukowe fakty, które głosi wspólczesna nauka, a które zostały przedstawione i wielokrotnie powtarzane  na Discovery Channel :
oto przykład :
 Naukowcy wyjaśniają np. że : plagi egipskie były skutkiem eksplozji wulkanu na wyspie Thera (Santorini), która jak głoszą wydarzyła się w czasach bliskich Mojżeszowi. Ta sama katastrofa wywołała też cofnięcie się wód, co pozwoliło przejść Izraelitom przed ścigającymi ich egipskimi rydwanami, na które spadła później fala tsunami.
Wow!

Tylko wiesz co ? Ktoś chyba powinien radykalnie podać się do dymisji i zając się hodowlą owiec, a nie naukowymi rozprawami.

 Po pierwsze to faraon Ramzes II panował w XIII w. p.n.e., a Thera eksplodowała w XVII w. p.n.e. Jak więc Żydzi mogli zbudować np. stolicę Ramzesa, a następnie zyskać wolność dzięki wywołanym eksplozją Thery plagom?
Nie wspomnę już, bo mi warga opadła jak usłuszałem od naukowców, że  Mojżesz był czarny, bo żył w Afryce.

Ale wspomnę to, o czym mówi JAN PAJĄK i cała rzesza światowych ufologów, że : w napędzie UFO zamontowany jest kryształ, a cała energia pojazdu wyzwala się z wyładowania iskry w krysztale (Tetragramatonie).Iskra zkolei bierze się stąd, że sam pojazd zbudowany jest jako kondensator, gdzie dwie połówki pojazdu (górna i dolna ) stanowią okładziny kondensatora odzielone od siebie dielektrykiem.
Jednak J.P dodał, że jest to stara technologia, którą wykorzystuje jeszcze rasa ''Szarych''.
Pojazd jest sterowany myślą, a nie za pomoca jakiś przyrządów, a potężna energia, która wyzwala się podczas pobudzania Tetragramatonu niweluje masę spoczynkową pojazdu.Dlatego jest on wstanie dokonywać tak wielkich przyspieszeń, zwrotów, bo nie posiada na ten moment masy spoczynkowej.

Podzielam wpełni zadanie 1/64.
Syntezę muszisz zrobić samemu poprzez doświadczenie zestrojenia (synchronizacji) swojej energii z punktem zero.

pozdrawiam







Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 05, 2010, 12:08:27 »

MEM HEI SHIN  napisał
Cytuj
'Bóg'' Hebrajczyków (JHWH)  jest bez wątpienia czworościanem foremnym. I nie mam najmniejszych wątpliwości, że Arka jest  odzwierciedleniem (czyli fizyczną konstrukcją Tetragramatonu), a nie drewnianą skrzynią.

bardzo ładnie mylisz i źle interpretujesz informacje
1 tak niektórzy tłumaczą nazwę boga  jahwe jako Tetragramaton(szczególnie Grecy Mrugnięcie ) i to raczej nie jest sześciościan
2 arka to skrzynia służąca do transportu ( info wyczerpująco poruszające ten temat jest na forum a jak nie to ci mogę dosłać)


MEM HEI SHIN  napisał
Cytuj
Tylko wiesz co ? Ktoś chyba powinien radykalnie podać się do dymisji i zając się hodowlą owiec, a nie naukowymi rozprawami.


MEM HEI SHIN  napisał
Cytuj
Wiesz, jeżeli mamy rozmawiać poważnie, a nie podpierać się tym co głoszą naukowcy, czy inni TFU-rcy to lepiej nic nie pisać

Przytoczę Ci naukowe fakty, które głosi współczesna nauka, a które zostały przedstawione i wielokrotnie powtarzane  na Discovery Channel.............Naukowcy wyjaśniają.........


No tak program popularno naukowy to dla ciebie naukowe fakty,ale sie nimi nie podpierasz  Duży uśmiech .Naukowcy wyjaśniają , co ci wyjaśnili jakimś przypuszczeniem czy hipotezą.  sorry to nie fakty naukowe tylko przypuszczenia,  poza tym się zdecyduj .

można tak dalej ale po co reszt jest już na forum
Ale my tu dyskutujemy w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia

MEM HEI SHIN  napisał

Cytuj
Ale wspomnę to, o czym mówi JAN PAJĄK i cała rzesza światowych ufologów, że : w napędzie UFO zamontowany jest kryształ, a cała energia pojazdu wyzwala się z wyładowania iskry w krysztale (Tetragramatonie)
czyli jednak nie skrzynia arki tylko kryształ
pozdrawiam  Duży uśmiech
Ps.
Yod-He-Waw-He" - YHWH - Jehowa - Tetragrammaton
Tetragramaton. Jest Niewidocznym ,Ukrytym. Nieobjawionym.Jest nicością,która zwiera w sobie wszystko,wiecznie cichym oceanem Boga, który wszystko odzwierciedla i nic nie zawiera(w magii jest wzywany aby stworzyć trójkat manifestacji
http://www.kos.alpha.pl/pdf/Przyklad_ksiega_aniolow.pdf

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 22:15:20 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 06, 2010, 01:19:01 »


 niektórzy tłumaczą nazwę boga  jahwe jako Tetragramaton(szczególnie Grecy Mrugnięcie ) i to raczej nie jest sześciościan
2 arka to skrzynia służąca do transportu ( info wyczerpująco poruszające ten temat jest na forum a jak nie to ci mogę dosłać)


 Popadam w konsternacje gdy czytam coś takiego.
Nie będę cytował pokolei całego Twojego referatu, ale Twoje ujęcie tematu  wykazuje dramatyczny deficyt sensu.
 Więc zastanawiam się jak mam rozmawiać skoro dla mnie liczy się przede wszystkim pragmatyzm, a nie  bezużyteczne dzielenie włosa na czworo.

Nie wiem, czy kolega zauważył, że moja wypowiedź, to w zasadzie retrospekcja tego, co przedstawił Nassim Haramein, tym -  co mają uszy do słuchania i oczy do patrzenia.
 Więc napisałem w istocie to samo, lecz z jedną istotną różnicą. Nassim nie powiedział światu co w środku Arki JEST. Co generuje tak potężną energię !
Napisałem do Harameina, że wszystko wskazuje na to, że oprócz kamiennych tablic dekalogu (które mają symboliczne znaczenie) w środku Arki znajduje się TETRA- GRAMA -TON. Czyli znajduje się czworościan foremny, a w istocie kryształ w dokładnym geometrycznym kształcie
czworościanu foremnego. Nassim mi odpowiedział, że też tak sądzi, dodając, że jest to niebezpieczne źródło energii, jeżeli przekroczy się pewne granice.

I to nie jest tak drogi kolego jak piszesz cytuję że : niektórzy tłumaczą boga jahwe Tetragramaton ( szczególnie Grecy) i to raczej nie jest sześciościan.
Nie wiem, ale chyba dzieci z podstawówki wiedzą, że TETRA oznacza (cztery), a w szkolnym liceum , że TETRAGRAMATON, to czworościan foremny
i kto  mówi o jakimś sześcianie !

Dalej...

 ''Bóg''  jahwe lub jehowa jest symbolem, a nie ''BOGIEM''

 W istocie (Jahwe i Jehowa)  to poźniejsza transkrypcja fonetyczna oryginalnego -
JHWH ((yod, he, waw, he) wynikła z faktu,  fanatycznego  egzekwowania przez Izraelitów wypowiadania imienia ''pana''.

Dalej kolega pisze : Arka służyła do transportu. Konkretnie transportu czego ?
 Co było tak niezwykle wartościowe, że Izraelici tachali ze sobą Arkę ( jak podaje opis biblijny) głównie tam... gdzie zdobywano
 w zbrodniczy sposób ( przykład Jerycho) ''ziemie obiecaną'' -  Kanaan.
Wartościowe były Mojżeszoe tablice dekalogu gdzie piąte słowo owego dekalogu  brzmi - NIE ZABIJAJ !
I jak to się miało do rzeczywistości i  do religijnego kultu Arki (jak głoszą religioznawcy i ''uczeni w piśmie''.
Nijak !
ARKA nie była żadnym środkiem transportu, żadną świętą, ani inną rzeczą - była środkiem,  narzędziem do zabijania, dzięki której koczowniczy lud Izraelitów nie tylko wyszedł z Egiptu, ale  zdobył Kanaan. Zdobył jaby nie było  kosztem zniszczenia i wymorodwania tysięcy ludzi, którzy pierwotnie zamieszkiwali tereny ''ziemii obiecanej''.

Więc drogi kolego,  zamiast wyrywać z konktestu mojej wypowiedzi pojedyncze słowa (nastepnie je przekręcając po swojemu)
, lepiej może byłoby pomyśleć nad całością przekazu.

Temat o Arce uważam ze swej strony  za zakończony i co miałem do przekazania - przekazałem.







« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 02:54:48 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 06, 2010, 12:08:42 »

Cytuj
Yod-He-Waw-He" - YHWH - Jehowa - Tetragrammaton
Tetragramaton. Jest Niewidocznym ,Ukrytym. Nieobjawionym.Jest nicością,która zwiera w sobie wszystko,wiecznie cichym oceanem Boga, który wszystko odzwierciedla i nic nie zawiera

Interesująca, starożytna definicja pola punktu zerowego .
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Strony: 1 2 3 4 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cs-komandosi devilssoldiers biblia-ksiega-faktow zapresentojswojefora zwiazek-ludowy