Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obserwacja Słońca  (Przeczytany 150903 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Luty 23, 2010, 12:38:06 »

Leszku!

a czy nasz Dan ma coś do powiedzenia w tej kwestii?

pytam, bo masz z nim dobry jak sądzę kontakt
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Luty 23, 2010, 14:04:07 »

Leszku!

a czy nasz Dan ma coś do powiedzenia w tej kwestii?

pytam, bo masz z nim dobry jak sądzę kontakt

Cześć Konserwa!

W artykule "Wojny solarne i komnaty Amneti"
http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/esp_sumer_annunaki10.htm

Dan cytuje ciekawy fragment z tej strony:

http://ambilac-uk.tripod.com/cometlee2012/id1.html

Jeśli go cytuje to chyba ma podobne zdanie jak autor.

A wspomniany cytat wygląda tak:

"Those anomalous objects, (termed Sun cruisers) and there are now at least two, are in fact PLASMA carriers, of gigantic proportions, said to be in excess of three thousand miles across!

These carriers will initiate an artificial disturbance within the sun, causing the sun to eject two massive CME’s. (Coronal mass ejections) The trajectory of these CME’s will be directed at earth, at which time all satellites will be placed out of commission, as will the entire power grids. It is at this point, we too will enter into the war with the Draconians. BELIEVE IT!"

moje uproszczone tłumaczenie:

"
Te nietypowe obiekty (nazywane solarnymi krążownikami) są w rzeczywistości gigantycznymi transportowcami plazmy, ich wielkość dochodzi do 3 tys mil.

Zainicjują one sztuczne zakłocenia na Słońcu, powodując wyrzuty masy koronalnej.
Trajektoria owych wyrzutów zostanie skierowana na Ziemię, spowoduje to awarię naszych satelitów i całej sieci energetycznej.
Z tej perspektywy przystąpimy do wojny z Imperium Draco.
"

Autor tych kontrowersyjnych stwierdzeń podaje linka do raportu SOHO z 2004 roku:
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sohoreport_1.htm

pozdrawiam

p.s. jasna cholera ten Stwórca to niezły żartowniś Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 14:16:43 wysłane przez radoslaw » Zapisane
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Luty 23, 2010, 14:28:20 »

znowu Radosław te Twoje źródła Uśmiech
powodują, iż odkładam wszystkie sprawy na bok
i posługując się siermiężną angielszczyzną zamęczam umysł
analizą spraw wykraczających poza "zwykłe rozumienie"

być może nieco naiwne pytanie:
czy dobrze rozumiem, że Draco raczej nie mają ochoty na spotkanie ze słoneczną plazmą?
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Luty 23, 2010, 14:29:05 »


Zainicjują one sztuczne zakłocenia na Słońcu, powodując wyrzuty masy koronalnej.
Trajektoria owych wyrzutów zostanie skierowana na Ziemię, spowoduje to awarię naszych satelitów i całej sieci energetycznej.
Z tej perspektywy przystąpimy do wojny z Imperium Draco.


Heh.......
Powiem, że przeczytałem w życiu może z kilkadziesiąt channelingów, z których wynikało, że Draco to faktycznie IMPERIUM w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak by wynikało z syntezy wiedzy, to oni byli tą obcą świadomością, która ok. 6600 lat temu dokonała spustoszeń w naszym polu świadomości.
Tylko nie wiem do czego potrzebna ta cała awaria  sieci energetycznej i jeszcze satelitów ?
Jedna pani z Belgii (medium) posługująca się pseudonimem ''Kiandra'' dokonała, że tak powiem odkrycia,  że Draco nie znoszą dzwięków o pewnej częstotliwości.
Myślę, że wszystko może być fałszem, jak również wszystko może być  prawdą.
Dlatego z ogromnym  zaciekawieniem nasłuchuję takich wieści..... Uśmiech

Ps. Przypomnę też o czym mówi Credo Mutwa, którego kilka razy odwiedził Dalaj Lama.

Cytat :

Wysoki afrykakański szaman Credo Mutwa twierdzi, iż uprowadzony został przez istoty, które jego lud zwie Mantindane. Co ciekawe przypominają one wyglądem i zachowaniem znanych mieszkańcom Zachodu Szaraków. Twierdzi, iż istoty te nękają Afrykanów, służąc Chitauli - ludziom-jaszczurom, których ludzie czcili zawsze jako bogów. Według niego zbliża się moment konfrontacji z nimi. Mutwa mówi też o wielu innych sprawach - nieznanej historii, tajemniczych kompleksach, hybrydach i abdukcjach.....


« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 14:57:26 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Luty 23, 2010, 14:58:56 »

http://www.paoweb.com/gfmprocy.htm

na tej stronce Galaktycznej Federacji mamy między innymi opis ich statków kosmicznych i tak:

Mother Ship and Other Craft: Mother ship and other craft: Scout craft of Procyon look like either large tear-drops, or like a large beetle, and range from 45 to 200 feet (13.72 to 61 meters) across. Deep space Mother ships are shaped like either huge snowflakes or enormous jellyfish, and are from 100 to 4,000 miles (161 to 6,440 kilometers) long.

coś mi to przypomina.... Mrugnięcie
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Luty 23, 2010, 15:39:37 »

http://www.paoweb.com/gfmprocy.htm

na tej stronce Galaktycznej Federacji mamy między innymi opis ich statków kosmicznych i tak:


 Ich to znaczy czyich ? Są jakieś choćby drobne wzmianki, jaka to cywilizacja dokonuje tej transformacji plazmy ?
Bo podają z dokładnością do jednego metra wymiary  obiektów (czym to zmierzyli), ale  kto to JEST ? Może Dan wie ?  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 15:41:47 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Luty 23, 2010, 15:49:29 »

w tym konkretnym przypadku jest podany opis maszyn pochodzących z Procyon star - najbardziej pasuje do naszych obserwacji jak sądzę
tamże na stronach opisy pozostałych członków federacji
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Luty 23, 2010, 17:53:40 »

http://www.paoweb.com/gfmprocy.htm
(...) . Deep space Mother ships are shaped like either huge snowflakes or enormous jellyfish, and are from 100 to 4,000 miles (161 to 6,440 kilometers) long.

coś mi to przypomina.... Mrugnięcie
Mnie również. Przypomina to Dana Wintera model napędu taki, jaką ma meduza , czyli, jak mi napisał Dan " jelly fish that steers
by learning to suck. No suction, no direction."
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #48 : Luty 23, 2010, 19:35:13 »

Leszku!
a czy nasz Dan ma coś do powiedzenia w tej kwestii?
pytam, bo masz z nim dobry jak sądzę kontakt
Wysłałem mu linka z pytaniem w tej sprawie, ale krąży gdzieś po Australii i kontakt się urwał a i ja sam ostatnio się z nim nie kontaktuję - po prostu nie mam czasu. Niemniej Radosław coś wrzucił Uśmiech

Radek a propos kul. Zrobić je to dla "stwórcy" pstryknąć palcami... Mrugnięcie
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 20:00:34 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #49 : Luty 23, 2010, 20:11:42 »

I zestawienie wszystkiego  razem wydłubanego z tego dnia -   z tylko dwóch godzin   Uśmiech,  Słońce nie zdążyło zbyt wiele się obrócić:


Love



 Duży uśmiech
Vavel, ja nie mam z nimi nic wspólnego  Duży uśmiech
Aby było jasne. Mój awatarek, to pięć sześcianów ułożonych tak, że ich wierzchołki pokrywają się z 20 wierzchołkami dwunastościanu. Dla przypomnienia wrzucę te obrazki:

Wierzchołki sześcianu obróconego pięć razy tworzą wierzchołki dwunastościanu,
a krawędzie sześcianu obróconego pięć razy tworzą pentagram (widoczny po środku):



Więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=15.msg266#msg266
Zapisane

miłość radość piękno
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz magicznestworzenia mafia ruba wwwstadodzikich