Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obserwacja Słońca  (Przeczytany 150985 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Luty 23, 2010, 21:10:01 »

Chłopaki.. hola, stop, ale pojechaliście  Uśmiech Normalny SF  Chichot
Czytałam ze NASA twierdzi, ze są to błędy na matrycy a nie żadne obiekty.
Zresztą na logikę zwykłej ziemianki przy tych temperaturach jaki tam są ( no jakie?)
to materialne obiekty nie mają prawa tam istnieć, mimo, że fajnie się Was tu czyta
o Draco, pojazdach itd. ale spokojnie Panowie - gdyż wytłumaczenie
tych kropek może okazać się bardziej prozaiczne. Dlaczego uważacie,ze
są to obiekty? A jeśli obiekty to z jakiej substancji np.?
Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Luty 23, 2010, 21:30:45 »

Chłopaki.. hola, stop, ale pojechaliście  Uśmiech Normalny SF  Chichot
Czytałam ze NASA twierdzi, ze są to błędy na matrycy a nie żadne obiekty.
Zresztą na logikę zwykłej ziemianki przy tych temperaturach jaki tam są ( no jakie?)
to materialne obiekty nie mają prawa tam istnieć, mimo, że fajnie się Was tu czyta
o Draco, pojazdach itd. ale spokojnie Panowie - gdyż wytłumaczenie
tych kropek może okazać się bardziej prozaiczne. Dlaczego uważacie,ze
są to obiekty? A jeśli obiekty to z jakiej substancji np.?

Z jakiej substancji ? Dobre pytanie, dla nas, którzy jesteśmy w epoce kamienia łupanego porównawczo z innymi cywilizacjami.
Słuchałaś co mówił BORISKA, jedno z najsłynniejszych dzieci INdygo ?

 CO DO NASA ? TO MASONI I NIE WIERZĘ IM NAWET POŁOWY Z TEGO CO MÓWIĄ.
Trzeba by wpierw posłuchać co mówią inne obserwatoria, które też mają teleskopy i  radioteleskopy i widzą przecie Słońce jak na dłoni.Co to jest 8mln. kilometrów dla teleskopu ?
GDZIE ICH WYPOWIEDZI ?

Tak przy okazji - jak głoszą wszelkiej maści sceptycy ( a raczej umysłowi inwalidzi) - te skopmpliowane struktury geometryczne św.geometrii, to robią w nocy chłopi widłami. Duży uśmiech
Czytałem retrospekcje z Wylatowa, gdzie wypowiadają się bardzo poważni ludzie. Cytat : pojawiała się kula światła, która w zawrotnym tempie tworzyła agrowzory. NIE, NIE, mówią sceptycy, to nie prawda, to zbiorowa halucynacja, sen, omam.

 Tylko, że chcąc nie chcąc to nam do takich technologii,  jak stąd do ''Pana Boga''.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 21:36:52 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Luty 23, 2010, 22:59:21 »

Rozumiem :-) Ufole  mają taki materiał, który jest poza naszym ziemskim zasięgiem i wytrzymuje temperatury milionów stopni. OK. Niech będzie. Kupuję :-)

Co do Boryski to Wiesz... Jestem bardzo odjechana jak na powszechne standardy się uważa ale widzę, że mam tu na szanownej grupie wybitne jednostki Duży uśmiech w tym względzie.
Chłopcy mają to do siebie, ze lubią pofantazjować a mali chłopcy szczególnie, więc sorry ale Boryska i jego bajania z których nota bene się już wycofał mnie nie przekonują
zupełnie. Wybacz ale mam odmienne zdanie niż Twoje i czuje, że łepek łże jak pies :-)

" CO DO NASA ? TO MASONI I NIE WIERZĘ IM NAWET POŁOWY Z TEGO CO MÓWIĄ."

To chciałabym przedyskutować jeśli pozwolisz. Skąd to wiesz, że to Masoni? I dlaczego uważasz - jeśli już są tymi Masonami - że Masoni to łgarze? Szczerze pytam, gdyż
w naszym polskim społeczeństwie często się przykłada tę właśnie łatkę  do osób lub grup, zwykle nielubianych. Za co nie lubisz Masonów?

Co do kręgów zbożowych - to na szczęście nie załapałam się na ten Twój epitet "umysłowych inwalidów" bo nie twierdzę, że robią je chłopi widłami nie wiem kto/ co je robi
 i też chciałabym wiedzieć.
Ale póki nie wiem - to daję się wypowiadać rożnym głosom i nie mierzi mnie to jakoś strasznie, że mają inne poglądy niż mój własny. Bo widzisz, jeśli można coś wyjaśnić zwyczajnie
to może lepiej tak róbmy- póki co, a jak się nie da, to dopiero wtedy idźmy w " czary".

serdecznie
miszka
Zapisane
VAV EL
Użytkownik
**
Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Luty 23, 2010, 23:10:19 »

.
Miszka tez chciałbym wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.... wybacz że przerywam , ale mam obserwację związaną  z tym tematem  Mrugnięcie

Okazuje się, ze na Saturnie te kulki też były, przynajmniej dwie... -/ cokolwiek to jest -wydaje się że ma to związek ze sobą /

link do obserwacji:
http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?p=31673#31673



.

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 07:04:40 wysłane przez VAV EL » Zapisane
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Luty 24, 2010, 00:36:46 »

Rozumiem :-) Ufole  mają taki materiał, który jest poza naszym ziemskim zasięgiem i wytrzymuje temperatury milionów stopni. OK. Niech będzie. Kupuję :-)

Trochę wiedzy z zakresu szkoły podstawowej.
Temeratura tuż na powierzchni Słońca wynosi ok.5000 stopni. Im dalej -  wiadomo  coraz  mniej, ponieważ ciepło to wybitnie rozrzutna forma energii i ulega szybko rozproszeniu.
Kilkanście milionów stopni jest tylk w samym jądrze Słońca !
Przy okazji powiem, że ziemskie promy kosmiczne typu Discovery, Challenger miały osłony termiczne wytrzymujące kilka tys.stopni ponieważ wchodząc w gęste warstwy atmosfery ich powłoki rozgrzewały się do ok.tej temp.
Więc kilka tys.stopni wokół Słońca to żadna rewelacja !


Co do Boryski to Wiesz... Jestem bardzo odjechana jak na powszechne standardy się uważa ale widzę, że mam tu na szanownej grupie wybitne jednostki Duży uśmiech w tym względzie.
Chłopcy mają to do siebie, ze lubią pofantazjować a mali chłopcy szczególnie, więc sorry ale Boryska i jego bajania z których nota bene się już wycofał mnie nie przekonują.
zupełnie. Wybacz ale mam odmienne zdanie niż Twoje i czuje, że łepek łże jak pies :-)


A gdzie i kto to napisał, że Boryska się wycofał ?
Możesz podać źródło ?


To chciałabym przedyskutować jeśli pozwolisz. Skąd to wiesz, że to Masoni? I dlaczego uważasz - jeśli już są tymi Masonami - że Masoni to łgarze? Szczerze pytam, gdyż
w naszym polskim społeczeństwie często się przykłada tę właśnie łatkę  do osób lub grup, zwykle nielubianych. Za co nie lubisz Masonów?

Jak zwał tak zwał, lecz nie rzucam żadnych populistycznych haseł..Nie wiesz, kto rządzi Ameryką ? Nie wiesz w czyich rękach są instytuty naukowe, finanse, media, wojsko itd....czyli wszystkie kluczowe
dzidziny gospodarki.
Może wpierw poczytaj bardzo  cenne książki o masonerii dr.Stanisława Krajskiego, a potem może porozmawiamy, ale nie tu, bo to wątek
o obserwacjach Słońca.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 00:51:44 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Luty 24, 2010, 01:14:25 »

Cytat: miszka
Chłopaki.. hola, stop, ale pojechaliście   Normalny SF 
Czytałam ze NASA twierdzi, ze są to błędy na matrycy a nie żadne obiekty.
Zresztą na logikę zwykłej ziemianki przy tych temperaturach jaki tam są ( no jakie?)
to materialne obiekty nie mają prawa tam istnieć, mimo, że fajnie się Was tu czyta
o Draco, pojazdach itd. ale spokojnie Panowie - gdyż wytłumaczenie
tych kropek może okazać się bardziej prozaiczne. Dlaczego uważacie,ze
są to obiekty? A jeśli obiekty to z jakiej substancji np.?

Apropo SF Uśmiech
<a href="http://www.youtube.com/v/zrXDmmRRaL8&amp;hl=en_GB&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/zrXDmmRRaL8&amp;hl=en_GB&amp;fs=1</a>
Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Luty 24, 2010, 01:20:12 »

OK, tylko gdzieś tu lub w inny miejscu był film z Panem Nassimem, który twierdz, że te "obiekty" wlatują w słońce
rozumiem więc, że wlatują w temperatury milionów stopni.

Co do Boryski - to temat uważam za zamknięty a źródło ( to był film, Boryska z Mamusią)  sam musisz znaleźć bo
ja po prostu takich dupereli nie gromadzę w bookmarkach. A szkoda mi czasu na poszukiwania. Możesz mi wierzyć
na słowo lub nie i sam szukać.

Za co nie lubisz Masonów,  mam nadzieję dowiem się w innym wątku a kto rządzi Ameryką to wiem :-)
Amerykanie ! :-)
Zapisane
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Luty 24, 2010, 01:59:14 »

Chłopaki.. hola, stop, ale pojechaliście  Uśmiech Normalny SF  Chichot

SF to dopiero wprowadzenie do tego co wokół się dzieje, Duży uśmiech

Miliony stopni to są wg szacunków Newtonowskich fizyków, którzy ostatnio tracą wiarygodność Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Cytuj
Czytałam ze NASA twierdzi, ze są to błędy na matrycy a nie żadne obiekty.

To musi być prawda!!!
Miszka jeśli masz robić za oświatową nie wskazane jest używanie takich argumentów. Są logicznie zbyt ostre Duży uśmiech
NASA wielokrotnie pokazała że stroi sobie żarty z myślących ludzi.

Cytuj
Zresztą na logikę zwykłej ziemianki przy tych temperaturach jaki tam są ( no jakie?)
to materialne obiekty nie mają prawa tam istnieć, mimo, że fajnie się Was tu czyta
o Draco, pojazdach itd. ale spokojnie Panowie - gdyż wytłumaczenie
tych kropek może okazać się bardziej prozaiczne. Dlaczego uważacie,ze
są to obiekty? A jeśli obiekty to z jakiej substancji np.?

Oczywiscie że tylko sobie tutaj spekulujemy, obseracja Słońca to dla nas nowa przygoda Duży uśmiech

Mahabharata to ciekawy text:

" Gdy węże stawały się potężniejsze, jadowitsze i coraz bardziej nietykalne, jeden z nich Śesza (Ananta) postanowił opuścić swą matkę Kadru i udać się do dżungli, aby poddać się surowym umartwieniom. Odwiedzał święte brody i świątynie, doskonaląc swe zmysły. Wielki dziadek wszechświata Brahma, najstarszy wśród nieśmiertelnych, widząc jego ascetyczne praktyki, rzekł zaniepokojony: ?O niewinny wężu, cóż ty wyczyniasz? Jaki dar chcesz ode mnie uzyskać, aby wzmocnić władzę wężów nad światem? Pracuj lepiej dla dobra innych istot. Swoją surową ascezą jedynie zatruwasz stwarzanie. Powiedz mi, jakie masz życzenie, które chcesz abym spełnił?? Śesza odpowiedział: ?O Brahma, wszyscy moi bracia mają niewiele rozumu i nie mogę już dłużej znieść życia z nimi. Kłócą się oni między sobą, jakby byli wrogami i nienawidzą Winaty i jej synów, chociaż Garuda jest również naszym bratem. Zarówno oni żywią do niego urazę jak i on do nich. Proszę więc, wybacz mi moje zachowanie. Umartwiam się, aby zlikwidować to ścierwo. Nie chcę zadawać się z nimi dłużej!?
"
źródło:
http://home.att.net/~b.mikolajewska/booknook/Mahabharata/Opow-01.htm#11

Albo parę wersów z Tablic Thota, jeszcze nie przetłumaczonych w całości:

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/74-snake.html

A Boryska nówi ciekawe rzeczy - o Lemurii i wojnie, krzyżowaniu DNA człowieka i gada, oraz o kamieniu ściągającym dusze (Kaba w Mecce lub monolit przywieziony przez NASA w 1972 na Ziemię, z mojego poprzedniego odnośnika do Dana).

I jak jestemy przy starożytnych tekstach - dlaczego opisują solarnych bogów przylatujących tutaj przez Słońce?

A NASA - no cóż, następne medium pod kontrolą...
Co do masonów - wrzucanie wszystkich do jednego garnka to ignorancja, są różne  frakcje Duży uśmiech

Na koniec podaję namiar na stronę którą kontempluję dosyćć często, uważam że autor wytłuszczył w niej parę istotnych rzeczy - np że Nibiru to Venus wg starożytnych tekstów:
http://www.zeitlin.net/EndEnchantment/Secrets.html

Tak ogólnie - jeśli chodzi o wątki przygodowe to jestem do dyspozcji Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 13:29:02 wysłane przez radoslaw » Zapisane
miszka
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 123



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Luty 24, 2010, 02:46:07 »

Chyba sobie odbiorę tę funkcje KO jak tak dalej pójdzie. Duży uśmiech
Chłopaki... ja prawdy chcę, tylko prawdy a nie jakieś bajki
o Anunakach. Juz odwołane, już sprawa się wyjaśniła
już wiadomo, że Zecharia Sitchin pojechał z nami w kulki.
Dla sławy chyba - bo kase to pewnie ma. Nie wiem czemu.
Krętacz i fantasta.
Tylko proszę nie pytajcie mnie o źródło. Gdzieś jest, zapewniam,
widziałam na własne oczy więc sobie szukajcie.

Wracając do fotek i słońca. Zapytajcie najbliższego znajomego
grafika co się robi ze zdjątkami przed publikacją ?
 Zawsze są jakieś paprochy i zawsze się je czyści.
Ale dobra, niech Wam będzie, że "obiekty" przelatują przez
czarną dziurę w słońcu i lecą lub wracają. OKI. Poddaje się.
Na szczęście ten 12 już niedługo i fajowsko ,
bo nawet jakby nic nie miało być to i tak wyhodujecie tu
 Egregora i będzie Duży uśmiech
Zapisane
VAV EL
Użytkownik
**
Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Luty 24, 2010, 03:20:25 »


.
Temat "obserwacje Słońca" zamienił się w "co mi w duszy gra"... jest tu jakiś moderator?
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tokiogang biblia-ksiega-faktow suerte wataha-dahabiga-indaha specjalist