Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obserwacja Słońca  (Przeczytany 150408 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #90 : Luty 28, 2010, 21:27:01 »

I za to właśnie lubię wszystkie takie niusy Duży uśmiech postraszono, ludzie się przejęli, a nic sie nie stało... na szczęście nie było trzeba długo czekac na weryfikacje.
Zobaczycie 22.12.2012 tez będzie komuś głupio że dał sie nabrac....
też nie zaobserwowałem żadnych anomalii na niebie.

 Ojj.... drodzy koledzy odnoszę wrażenie, że mamy poważny problem z interpretacją i uwielbiacie mieszać rzeczy ze sobą.
Słońce niewątpliwie wyrzuciło spore ilości plazmy, ale czy od razu ma się coś stać ?
To samo z rokiem 2012. Gdzie jest dokładnie napisane ( oprócz tego co piszą różne sekty), że ma się coś stać ? ...!
Nigdzie nie jest napisane - a ''okno'' innej świadomości, może otworzyć się nawet wcześniej, czy poźniej niż 2012, ponieważ czas i miejsce jest pojęciem względnym i wymiernym.


« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 22:28:53 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
zaleweq
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Luty 28, 2010, 21:29:04 »

Dziwnym przypadkiem dzisiaj w Gdańsku byly widoczne bardzo dobrze chemtrails - czy one sa uzywane podczas nadaktywności słońca?
Zapisane
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Luty 28, 2010, 22:56:45 »

MEM HEI SHIN, to z tym 2012 to taka aluzja była, a nie problem z interpretacją.... Mówi się że kto nie zna przeszłości ten nie ma przyszłości. Spójrz na historię, ile razy już słyszałeś ze ma nastąpic koniec świata/wielki kataklizm? Ktoś na tym zbija niezłe pieniądze, sprzedając apokaliptyczne książki.
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
MEM HEI SHIN
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 224


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Luty 28, 2010, 23:08:49 »

Mówi się że kto nie zna przeszłości ten nie ma przyszłości. Spójrz na historię, ile razy już słyszałeś ze ma nastąpic koniec świata/wielki kataklizm? Ktoś na tym zbija niezłe pieniądze, sprzedając apokaliptyczne książki.

Słyszalem jakieś historyjki o końcach świata tylko, że jednym uchem mi wleciało, a drugim wyleciało...
Koledzy, trzeba w znacznej mierze samemu posługując się zrównoważonym osądem i swoją głęboką  intuicją odzielać ziarno od plew.
Dlatego w tym momencie słucham i wyciągam wnioski dla siebie tylko z tego, o czym mówi Drunvalo Melchizedek.
Reszta mnie poprostu za bardzo nie interesuje. A to, że ludzie kupują kota w worku, to ich problem ich odpowiedzialność co czynią.
Bo przecież nikt nikomu na siłę nie karze wierzyć w  końce świata.

« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 23:13:19 wysłane przez MEM HEI SHIN » Zapisane

Świat potrzebuje nowej wiedzy, dzięki której nauczylibyśmy się wsłuchiwać w ciszę swego serca.....
miszelos
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 24



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #94 : Luty 28, 2010, 23:17:19 »

Napewno COŚ się zaczyna dziać: widzę to po sobie w sensie zmiany świadomości, postrzegania świata, zainteresowania tego typu tematami jak: historia religii, święta geometria, UFO, duchowość itp. Natomiast nie spodziewam końca świata w sensie dosłownym.
Natomiast bardzo ciekawi mnie - i o tym mówi też p. Melchizedek - przejście z 3 do 4 gęstości około 2012r
.Jeżeli to prawda to może być ciekawie.
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #95 : Luty 28, 2010, 23:25:20 »

Jeśli ma się rozwinąć dłuższa rozmowa na temat znaczenia roku 2012 w innym kontekście niż Słońce, to może przenieście ją tu:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=664.0

Pozdrawiam
Zapisane

miłość radość piękno
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Luty 28, 2010, 23:49:55 »

Nie róbcie z wątku śmietnika.

Wczorajszej nocy nic nad Polską nie zaobserwowano. Przynajmniej nie ma na razie na ten temat informacji. Sam niczego nie widziałem, choć niebo było przepiękne. Tak jasnej nocy nie pamiętam od lat.  Księżyc "świecił" w pełni tak, że widać było całkowicie topografię terenu, zorzy nie było, kaloryfer nie kopał Mrugnięcie . Podobno pojawiła się zorza nad Norwegią... Być może siła uderzenia była słabsza - na szczęście.

Szewc, zanim zaczniesz mówić o błędach obiektywu Stereo (to oficjalna informacja) sam sprawdź fotki w wysokiej rozdzielczości, które pojawiają się na bieżąco. Jestem w stanie pokazać "bad pixele", ale zdecydowanie są też obiekty które mają różne kształty. Ostatnio jest ich pełno !!! Jesteśmy na etapie określania ich odległości od Słońca... bo może się okazać , że niektóre z nich są dosyć daleko od korony. Część z nich na pewno jest bardzo blisko Słońca.

2012 nie jest wymysłem jednostki, której przyśnił się koszmar. Sprawdź tematy związane z kalendarzem majów, położenia planet naszego układu względem Słońca i całości względem galaktyki. To że jest to koniec pewnego etapu nie podlega dyskusji. Co do formy przejścia w nową "Erę" trwają spekulacje. Jeżeli jednak zmianom tym będzie towarzyszyć jakaś forma apokalipsy dla ludzkości to na nic tu Twoje dywagacje. Pogadamy w 2013 Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
VAV EL
Użytkownik
**
Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Marzec 01, 2010, 09:37:16 »

maciejo - Twój filmik nie działa:

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=653.msg4116#msg4116
Zapisane
Szewc
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Marzec 02, 2010, 00:59:33 »

Dobra wiec inaczej spróbuje....
VAV EL wytłumacz mi, te  konstrukcje/konstelacje wokół słońca które stworzyłeś z tych obiektów. Jaki jest sens takiego połączenia?

Oraz mam kilka pytań:
>Dlaczego na zdjęciach akurat łączysz je w trójkąty i figury na nich oparte?
>Jak stwierdziłeś że okrążają ziemię ze wszystkich stron, na podstawie zdjęc widma żelaza <bo do nich się teraz odwołuję>?
>Jak udało Ci się ustalic ich rozmiary, nie znając ich dokładnego położenia względem słońca, ani odległości od jego powierzchni?
>Skąd wniosek że te obiekty są jednakowej wielkości?
 
Proszę podziel się swoją wiedzą i sposobami badawczymi <jakimi niewątpliwie musiałeś się posłurzyc aby wysuwac takie wnioski> abym i ja mógł to sprawdzic... i nie zatruwac więcej wątku na forum. Chodzi mi o weryfikację twoich twierdzeń, aby stwierdzic czy wogole mają sens. Ostrzegam że nie uznaje odpowiedzi w stylu "na oko widac że....." Skoro mówisz ze są jednakowej wielkości to udowodnij to.
Zapisane

"Nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie" - Arystoteles
Raistlin
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


18252176
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #99 : Marzec 02, 2010, 19:17:38 »

Ja tylko powiem, że wątek jest poświęcony głównie (choć nie tylko) tym obiektom i szukanie geometrii w ruchach jest logiczne. Ze względu na brak niektórych danych pewne rzeczy muszą być przybliżeniu.

Osobiście też nie jestem przekonany do znalezionych przez VAV EL trójkątnych struktur Z drugiej jednak strony gdyby nie te struktury nie zaobserwowałbym faktu że te obiekty wracają (oczywiście w przybliżeniu) w te same miejsce co jest już faktem zastanawiającym. W pewnym sensie wskazuje  to na jakąś wytyczoną trasę a nie spontaniczny ruch a to jest cenną wskazówką.


Nie otrzyma odpowiedzi ten kto nie zadaje pytań Duży uśmiech
toteż ja cenię sobie każdy wkład na forum nawet jeśli się z nim nie zgadzam.
Każdy ma swój rozum żeby ocenić co jest prawdziwe a co naciągane, a zawsze jednak z pewnych spostrzeżeń może coś wyniknąć.


Pozdrawiam  ; Chichot


 
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 19:19:14 wysłane przez Raistlin » Zapisane

"W wszechświecie jest nieskończona ilość informacji które można pozyskać.Wiele z tych informacji nie da się z rozumieć logiką. Nie które z nich jest błędnych sprzecznych lub nieprawdziwych. INTUICJA jest drogą  która pomaga nam się pomiędzy nimi poruszać i wybrać najwłaściwsze"
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fox watahanowiu kolospawalniczeswc skandynawistyka zagroda-slonca