Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rok 2012 - nauka czy zabobon (różne spojrzenia)  (Przeczytany 66899 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 16, 2010, 00:41:32 »

Nawiązując do tego rysunku do którego odnosi się Wilckock ,  Greg Braden w swoim wywiadzie mówi ,że  nawet skonstruował fajny zegar "fraktalny " w oparciu o PHI
http://www.greggbraden.com/calculator/

Najpierw poczytajcie instrukcje czym jest to cudo .
http://www.greggbraden.com/home/fractal-time-calculator/time-code-calculator/what-is-the-time-code-calculator/
Moje tłumaczenie z tej stronki
Time Code Calculator jest przyjaznym  dla użytkownika narzędziem, które daje nam łatwy dostęp do wzorów, które pochodzą z cykli przyrody, te same modele, które regulują wiele zależności występujących w świecie i życiu. To pozwala nam zajrzeć do osi czasu historii w sposób, który naśladuje prorocze wizje w wielu aspektach.
Podobnie jak  zdolny jasnowidz można określić zdarzenia, które są prawdopodobne w danym momencie, Time Code Calculator pokazuje nam, kiedy możemy się spodziewać wystąpienia podobnych warunków w przeszłości , po raz kolejny w naszym obecnym życiu i w naszej przyszłości. Program działa ze względu na charakter cykli.  Ponieważ cykle są samopowtarzalne. A ponieważ cykle historii to przestrzeń i czas, kiedy czas powtarza, warunki przestrzeni  także się mogą powtórzyć.
Ważne jest, aby podkreślić, że podobnie jak przyszła wizja proroka, albo przyszłe widzenie  może ulec zmianie na podstawie tego, co dzieje się w osi czasu, Time Code Calculator nie może brać pod uwagę wpływ świadomości i wyboru. Może jedynie pokazać nam, kiedy warunki przeszłości pojawią się ponownie. Wynik zależy od tego, czy warunki zostaną wiernie oddane . Wybory, które robimy wzdłuż osi czasu cyklu mogą  stworzyć nową drogę i nową oś czasu z nowych wyników. To jest piękne  wiedząc gdzie jesteśmy w cyklu.
Co sprawia, że Time Code Calculator  jest tak użyteczny, że oprócz dania  nam "heads-up", więc wiemy czego się spodziewać, to to, że pokazuje nam, kiedy nasze wybory zmiany mają największy potencjał sukcesu. Tu właśnie małżeństwo nauki i duchowości nabiera praktycznego zastosowania, który jest niepodobny do niczego , co widzieliśmy w przeszłości.
Jeśli możemy skorzystać z nauki cykli  i odnaleźć czas, w którym  będziemy gotowi do zmiany, a jeśli możemy korzystać z duchowych tradycji naszej przeszłości do powstawania nowych, pokojowych warunków życia potwierdzając wyniki zmian, to w następstwie tego odkryjemy nowe, zaawansowane sposóby myślenia o sobie i świecie. To wszystko opiera się na cyklach i możliwości wzorców natury , które mogą być znane i przewidywane.

Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 16, 2010, 18:48:31 »

no ale jak go uzywac?
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 16, 2010, 19:12:57 »

przetłumaczę to później i zamieszczę . Teraz nie mam za bardzo czasu ( nomen omen ) Uśmiech

Ja to robię trochę intuicyjnie. To znaczy  w trybie "mode1"  kalendarza, jak wpiszesz March  2010 to wyskoczy CI data  April 2011
To oznacza, że  za nieco ponad rok powtórzą się warunki do "przeskoku" stanu świadomości wobec tego , jaki mamy obecnie. Nie znaczy to ,że coś się u  Ciebie konkretnie zmieni, ale znaczy to, że potencjalnie może , jeśli wykorzystasz tą szansę . Tak ja to rozumiem.
 Jeśli na przykład w moim przypadku znaczące wydarzenie spotkało mnie w  Maju 2008 to znaczy , że potencjał podobnie znaczącego wydarzenia będę mógł wykorzystać dopiero w Sierpniu 2010 ( tego roku ).

Nie bardzo rozumiem tryb  "mode2" tego kalendarza , bo on pokazuje daty sprzed narodzin Chrystusa.

Tryb  mode3  podaje fraktal dla określonego wieku. Nie bardzo wiem, jak to zastosować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 18:18:27 wysłane przez east » Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 18, 2010, 14:38:44 »






Czyli mamy coś takiego:












radoslaw, co ten wykres oznacza? zainteresowal mnie bo szamanka syberyjska z ktora rozmawialam niedawno wspominala cos o jakims przyspieszeniu, ktore osiagnie apogeum tuz przed grudniem 2012
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 18, 2010, 16:43:05 »

Według mnie to oznacza, że Global Concsciousness Shift  ( globalna zmiana świadomości ) następuje już coraz szybciej . Po lewej stronie masz daty . Do tej pory się mówiło, że każde następne pokolenie jest "mądrzejsze" i bardziej rozwinięte niż pokolenie babć i dziadków. Kiedyś dotyczyło to epok  o których uczyliśmy się w szkołach, że przyniosły epokowe odkrycia i znacznie przyspieszyły rozwój ludzkości.
Wszyscy to rozumiemy.
Nie wszyscy wiedzą, ze te zmiany będą coraz szybsze w tempie .. PHI =1,6180339 , czyli jak na ten moment przyspieszenie spowoduje warunki do przemiany już w tym roku , w Sierpniu 2010 . Wtedy należy uważnie obserwować to, co się dzieje w otoczeniu. Kolejne EPOKOWE zmiany będą się dziać coraz szybciej . Od sierpnia potem już w Lipcu  2011 , a w 2012 r to znacznie, znacznie szybciej
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Marzec 18, 2010, 17:18:15 »

to by sie moglo zgadzac bo cos jeszcze mowila o poteznej energii z kosmosu od maja tego roku
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Marzec 18, 2010, 17:58:19 »

A to oznacza gigantyczne przyspieszenie. Im szybciej sami osiągniemy kolejny etap rozwoju tym szybciej trzeba będzie to przekazać swoim najbliższym, a oni dalej znajomym itd , itp ...
Dzisiaj dzielimy się informacjami na forum, "jutro"  już nie będzie na to czasu Uśmiech

.. a mnie się przypomniało, że przecież w Polsce bedziemy mieli świetną okazję doświadczenia "przyspieszenia" przy okazji wizyty Dana Wintera  na Harmonii Kosmosu we Wrześniu.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 18:03:13 wysłane przez east » Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Marzec 19, 2010, 09:55:20 »

Co konkretnego kryje się pod tymi datami ? Czy są to jakieś wydarzenia polityczne, wstrząsy tektoniczne, czy silniejsze promieniowanie słoneczne ? Trochę poszperałem w necie i niczego godnego odnotowania nie znalazłem. Czy chodzi może o to że w tych dniach nastepują jakieś przeskoki świadomości ?

Może jest gdzieś tabelka określająca wydarzenia które kryją się za tymi datami ? Jak dobrze pamiętam D.Wilcock mówi o tym przyspieszeniu zmian i pasowało by to do tego wykresu. Tyle że nic oprócz dat nie widzę...

Pozdrawiam
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
bou
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 126


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Marzec 19, 2010, 10:22:41 »

ja mysle ze to sa granice przyspieszenia  od danego punktu czy daty wzrasta o iles tam
Zapisane
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Marzec 19, 2010, 10:34:23 »

Bou skarbie, to jest oczywiste, ponieważ na dole jest pokazana zasada tego podziału oparta na liczbie "fi". Mozna w ten sposób przedstawić tysiące innych podziałów opartych na innych wzorach. Chodzi mi o pokrycie się dat w tym podziale, czym one są. Mają być niejako przełomowe. Nie wiem w jakiej materii ta przełomowość ma się objawiać. To jest jakby jeden z elementów do potwierdzenia tak wysnutej tezy. 
Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tnt mafia masterjayz-games articz magicznestworzenia