Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 4.0 Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w Naszych Rękach FILM  (Przeczytany 140914 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Xellos
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Listopad 22, 2009, 01:44:02 »

@Miszelos

Przy takiej organizacji "obudzonych" to raczej scenariusz bardzo realny.

Jak się będziemy zajmować Nibiru i Enkim to jestem wręcz pewien Mrugnięcie

Co do przeciwstawień, jak się nie będą chcieli ludzi szczepić to już krok w przód. A na chemtrails mam jedną radę, zdrowa żywność, obcowanie z przyrodą, spokój ducha i miłość. Lekarstwo na wszystko jest w nas samych, jeżeli dostarczymy tego co ziemia wydaje.

Co do czipów, w Polsce jest ten plus, że jesteśmy zacofani Uśmiech Zanim na nas to będą testować to minie sporo lat jeszcze. Prawda jest taka, że takim krajem jak nasz nikt się nie martwi. Martwią się takim USA gdzie jest dostęp do broni. Tam obywatel naprawdę może się przeciwstawić z czymś konkretniejszym niż widły.

Więc nie panikować, ale też nie dać się ogłupić kretom. Wystarczy spojrzeć, ile błędnych informacji jest rozsiewanych o grypie by zdyskredytować ruch. By było na temat - to samo dzieje się z piramidami, jest wiele fałszywych informacji i kilka prawdziwych. Wystarczy, że sceptyk obala jedną fałszywą i od razu wszystko siada razem z prawdziwymi. Ten mechanizm działa od lat.
Zapisane
Mecromon
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Listopad 22, 2009, 01:49:17 »

Jeśli jesteś mistrzem gry, to wy not Uśmiech wkrada się romantyzm SF Język
Naprawde dobre Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 01:52:43 wysłane przez Mecromon » Zapisane
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Listopad 22, 2009, 12:09:14 »

informacje dotycząca smarowania olejkami przy arce przymierza i współczesne info o olejkach
"Chce  przedstawić  jeszcze  inny, mało znany wymiar  leczniczej siły olejków eterycznych, a mianowicie ich elektryczne właściwości.   Olejki  eteryczne  przenoszą  potencjał  elektryczny , zwykle elektrony lub jony  ujemne co jest bardzo pomocne przy leczeniu  i utrzymaniu  zdrowia. Są również  energetyzujące , generują  nanovolty  prądu  mierzone  w megahertzach  częstotliwości    ( jest to częstotliwość radiowa obejmująca miliony cykli na secunde). Ta częstotliwość jest możliwa do zmierzenia  przez właśćiwie zaprojektowane instrumenty. Bruce Tainio z Tainio Technology z Cheny , Washington  zaprojektował  i  wykonał  bardzo zaawansowany , czuły przyrząd do pomiaru tego typu  czestotliwośći."
z
http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=90
Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Listopad 22, 2009, 13:59:26 »

Michał-Anioł , bardzo ciekawy wpis z medycyny komórkowej
Pozwolę sobie zacytować , to wszak mowa o częstotliwościach i rezonansie  z człowiekiem .
Cytuj
Przy wielokrotnych eksperymentach prowadzonych przez pana Tainio odkryto co następuje. Częstotliwość olejków eterycznych terapeutycznej jakośći jest pomiędzy 52-320 MHz.Te niższe częstotliwośći rezonują z fizycznym ciałem człowieka które posiadają te częstotliwośći, takie jak system kostny  i tkanki łącznej tym samym administrując uzdrawiającą czestotliwość dla tego systemu.
Dla porównania , świeże zioła  posiadają  20 - 27  MHz,  suszone zioła  12 - 22  MHz.
Przetworzona żywność lub puszkowana  posiada zero czestotliwośći, tam nie ma życia, w tym niema żywotnośći. Ta żywność posiada chemiczną  wartość odżywczą (skład) ,ale nie posiada ładunku żywotnośći ,energi życia zawartej w żywej roślinie.
Pomiary na  ludzkim ciele  odkryły  że  zdrowa  osoba ma częstotliwość  około   62-68  MHz jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz może pojawić się przeziębienie. Jeżeli częstotliwość  spadnie do 57 MHz pojawiają się symptomy grypy. Drożdzyca pojawia się przy 55 MHz, rak przy 42 MHz. Proces umierania rozpoczyna się przy 25 MHz i schodzi do zera w wypadku zgonu.
W przypadku innego eksperymentu przeprowadzonego przez pana Tainio, zmierzył on jaki ma  na nas wpływ kawa i co następuje,  trzymanie kubka z kawą obniża częstotliwość naszego ciała o 8 MHz a łyk kawy powoduje obniżenie częstotliwośći do 14 MHz. Gdy olejki eteryczne są inhalowane podczas próby z kawą ,częstotliwość ciała przywrócona jest do poprzedniego poziomu w czsie krótszym niż jedna minuta a gdy olejki nie są podczs próby z kawa inhalowane potrzeba aż trzech dni do ustabilizowania częstotliwośći z poprzedniego stanu.
OTO przykład elektromagnetycznej częstotliwości niektórych z olejków terapeutycznej jakości:

RÓŻA                              ( Rosa damascena )                            320 MHz

Róża , jako przykład idealnej dekompresji zgodnej z phi nie mogłaby mieć niższej częstotliwości  Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Listopad 22, 2009, 17:25:04 »

Kto szuka nie błądzi Mrugnięcie

Ten wstęp miał zachęcać do przeczytania całości i wiąże się troche szerzej z całością poruszanych tu tematów,kto widzi niech patrzy  kto myśli ten zrozumie

Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 17:28:43 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
konserwa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 196


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Listopad 22, 2009, 21:57:27 »

http://medanet.bazarek.pl/opis/259553/rose---roza-5-ml.html

922,34 PLN ....bez komentarza
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Listopad 23, 2009, 00:06:29 »

eee ja dzisiaj zakupiłem za 5 zł  12 ml. Możliwe, że mój olejek zawiera inną różę , ale w końcu róża to róża . Ładnie pachnie Mrugnięcie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Myo
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #87 : Listopad 23, 2009, 04:11:49 »

Na początku chciałam podziękować tłumaczom - odwaliliście kawał dobrej roboty. Uśmiech
No i dorzucę coś od siebie do tematu. W wątku przewijają się nieustannie Arka, Piramidy, zaawansowane technologie itd., i przy czytaniu stanęło mi przed oczami to:

http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

Georgia Guidestones, zwane "American Stonehenge", bądź dosadniej - "Ten Commandments of the Antichrist". Na granitowych tablicach wyryte jest dziesięć "przykazań", od razu przywodzących na myśl NWO, ale nie to jest najbardziej intrygujące, tylko wkopana w ziemię "tablica wyjaśniająca" o treści:


    "PHYSICAL DATA

        1. OVERALL HEIGHT - 19 feet 3 inches (5.87 m)
        2. TOTAL WEIGHT - 237, 746 POUNDS (107 tons)
        3. FOUR MAJOR STONES ARE 16 feet (4.9 m),

                    FOUR INCHES (102 mm) HIGH, EACH WEIGHING
                    AN AVERAGE OF 42, 437 POUNDS.

        4. CENTER STONE IS 16 feet (4.9 m), FOUR-

                    INCHES HIGH; WEIGHS 20, 957
                    POUNDS.

        5. CAPSTONE IS 9 feet (2.7 m), 8-INCHES

                    LONG; 6 feet (1.8 m), 6-INCHES WIDE;
                    1-foot (0.30 m), 7-INCHES THICK. WEIGHS
                    24,832 POUNDS.

        6. SUPPORT STONES (BASES) 7-FEET,

                    4 INCHES LONG 2 feet (0.61 m) WIDE.
                    1-foot (0.30 m), 4 INCHES THICK, EACH
                    WEIGHING AN AVERAGE OF 4,875
                    POUNDS.

        7. SUPPORT STONE (BASE) 4-FEET,

                    2 1/2 INCHES LONG, 2 feet (0.61 m), 2-INCHES
                    WIDE; 1-foot (0.30 m), 7-INCHES THICK.
                    WEIGHT 2,707 POUNDS.

        8. 951 cubic feet (26.9 m3) GRANITE.
        9. GRANITE QUARRIED FROM PYRAMID

                    QUARRIES LOCATED 3 MILES WEST
                    OF ELBERTON, GEORGIA.


    Astronomic Features
    1. channel through stone
    indicates celestial pole.
    2. horizontal slot indicates
    annual travel of sun.
    3. sunbeam through capstone
    marks noontime throughout
    the year

    Author: R.C. Christian
    (a pseudonyn) [sic]

    Sponsors: A small group
    of Americans who seek
    the Age of Reason

    Time Capsule
    Placed six feet below this spot
    On
    To Be Opened on
"

Data umieszczenia kapsuły nie jest podana (jeszcze?).
Czy ktoś pomyślał o tym, co ja? Mrugnięcie

Pozdrawiam
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #88 : Listopad 23, 2009, 13:17:59 »

Witaj! Uśmiech

Jeśli nie sprawiłoby Ci to kłopotu, to przetłumacz najważniejsze twoim zdaniem zdania na polski (w nawiasie obok oryginału). Jednak to jest forum polskojęzyczne i nie każdy operuje językiem angielskim, a naprawdę warto, aby ta informacja dotarła do wielu. Oczywiście przy okazji, w wolnej chwili.
 Na forum była już informacja o Georia Guidestones.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=37.0

Ładnie ją uzupełniasz Uśmiech

P.S
Nie chodzi oczywiście, abyś treść każdego linka przekładała z angielskiego na polski... Mrugnięcie Chodzi tylko o tą informację, bo reszta już jest po polsku w podanym wyżej linku.

Pozdrawiam! Uśmiech
Zapisane

miłość radość piękno
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #89 : Listopad 23, 2009, 17:36:22 »

RADOSŁAW, dzięki za Twój post.
Widzę, że w sprawach WP mamy podobne podejście. Przyznam, że nie znałem sprawy podłogi w Komnacie Grobowej i tych wszystkich wyliczeń. Na stronie którą podałeś jest jeszcze więcej wyliczeń "podpodłogowych" i innych (sprawdziłem jedno - zgadza się).
Konserwatywni archeolodzy nie mówią o odcinaniu bloków skalnych patykami, czy miedzią. Są inne metody mniej lub bardziej prawdopodobne. M. in. kamienie tzw. źródłowe, które mają kilka krotnie mocniejszą budowę od piaskowców, czy wapieni. Jest pełno tych łupków pozostawionych w kamieniołomach. Ale granitowe płyty o tak twardej strukturze ? Mało prowdopodobne.
Ten obraz zasilanej piramidy który wrzuciłeś widziałem juz kiedyś. Miedziany piramidion, cewka Tesli i podwójny Helix... można powiedzieć życzyłbym sobie takiego układu w WP. Musimy jednak pamiętać że Komora Grobowa w WP nie znajduje się idealnie pod szczytem. Jest przesunięta, co mocno komplikuje zagadnienie.
Ja z Tesli ewoluowałem w kierunku pola torsyjnego Szypowa, a przedstawiony przez Ciebie Dawid Sereda interesuje się bardziej promieniowaniem kształtu i chyba obcymi formami życia (?). Bardzo ciekawy gość, ale nie widze punktu wspólnego z Nassimem...
Szkoda, że Nassim nie odwołuje się do samego Tesli. Jakże inaczej dzisiaj brzmią cytaty tego Serba w odniesieniu do teorii Nassima:
" 1 cm sześcienny próżni jest w stanie zasilić maszynerię całego świata", jako rozwinięcie do wcześniejszego bardziej znanego cytatu, odnośnie nieskończonej energii elektrycznej, albo:
"ujarzmiłem promienie kosmiczne i sprawiłem, by służyły jako napęd (...). Ciężko pracowałem nad tym przez ponad 25 lat, a dziś mogę stwierdzić, że się udało."
W 1901 Tesla opatentował odbiornik wolnej energii nazwany Aparatem do Wykorzystywania Energii Promienistej. Patent odnosi się do słońca jak i innych źródeł energii promienistej, jak promienie kosmiczne.
Większość jego projektów skonfiskowano zaraz po śmierci w 1943r i nie ujrzały one światła dziennego do dzisiaj.

Pozdrawiam

PS. Czy już udało się p. Maćkowi Trojańskiemu uzyskać prawa autorskie do "TESLA the lost invesions" ? Straciłem z nim kontakt 3 lata temu...
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 18:50:03 wysłane przez Leszek » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz ganggob divum loki x22-team