Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 4.0 Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w Naszych Rękach FILM  (Przeczytany 140842 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #100 : Listopad 23, 2009, 23:56:12 »

Widzisz east, cały problem Tesli polegał na tym, że on nie przykładał w ogóle wagi do "dobrodziejstw" patentu. Jego wynalazki leżały opisane na kartkach po kilka lat zanim je zastrzegał w biurze patentowym. Taki Marconi najzwyczajniej ukradł mu jego pomysł na radio i dostał za to Nobla (czyli duzo pieniedzy na dalsze badania).  Tesla był bardzo honorowy, to typ społecznika nie rozumiejący ekonomii. Został zjedzony przez chciwy kapitalizm i wypluty z resztą swoich pomysłów nieprzydatnych do kręcenia interesu. Jakby był sprytny, poprowadziłby całą swoją karierę z tajemnicą free energy do końca. Wdrażając swoje pomysły w życie w momencie kiedy byłby na szczycie, jako na pewno jeden z najzamożniejszych ludzi na świecie. Otaczały go rekiny finansjery, kto miał sponsorować pomysł darmowej energii dla wszystkich ? Na szczęście zrobili z niego głupka, bo przecież mógł się zakrztusić śmiertelnie pączkiem na jakimś przyjęciu... East, żeby pokonać wroga najpierw trzeba wejść w jego skórę. Jak ktoś mi mówi, że nie lubi pieniędzy, to ja mu odpowiadam, żeby najpierw zarobił cały wór i go potem oddał.
Nassim w tym względzie chyba jest podobny niestety do Tesli. Widać u niego też bardzo mocny akcent, jak ja to mówię - "Dh Judyma". Pewną bezinteresowność w dzieleniu się wiedzą. Być może dzisiejsza jego działalność pozwala mu przyzwoicie żyć, ale okres o którym mówił że mieszkał w "Vanie" nie napawa optymizmem. Ciekawe jak długi to okres...

Leszku
Jeżeli te obliczenia wiążą się z jakąś głębszą nauką mogę to drobiazgowo przebadać. Nie widzę specjalnie wielkiego znaczenia tych wyliczeń w szerszym kontekście.
Na razie i tak mocno zboczyłem ze ścieżki swoich poszukiwań. Mam nadzieje że nie nadaremnie (?).

Pozdrawiam

PS. @east cyt. "Geniusz Tesli wskazał drogę - niewyobrażalna energia znajduje się na dnie oka .. jak to odczytać ? W DNA ?". Ja tu odnajduję wspólny mianownik z Nassimem ( teorię czarnej dziury na poziomie atomowym - ale tak bardzo luźno ), wcześniej myślałem, że albo już leciwy dziadek składa ręce do Boga, albo faktycznie głupoty opowiada... co to znaczy siła mediów.
   
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 09:03:04 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
radoslaw
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 209



Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Listopad 24, 2009, 00:24:47 »

Enchaton ja słyszałem że to sarkofag stoi trochę nie w tym miejscu. Nie pamięam żródła, może to "Pradawna Tajemnica Kwiatu" gdzie Drunvalo Melchizedek tłumaczy połączenie genów Syrian i Nefilim z Oriona, opisywanego przez Indian jako połączenie genów Aku i Draku.
Aku, Akenaton...
pozdrawiam

ps. Szypow, i inni Bracia ze wschodu jak najbardziej Duży uśmiech
ps2. Tesla? Ktoś kto wszedł do sklepu elektrycznego 60 lat temu i kupił wszystko czego potrzebuje do produkcji energii w swoim samochodzie za 20 dolarów...
Brzmi jak jakaś bajka,,,,
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest świat według Ciebie i według mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Listopad 24, 2009, 02:15:40 »

wspaniała "bajka"  .... albo po prostu wiedza radosławie.
Jak bym był takim Nassimem ( Tesla nie miał na to szans za bardzo w tamtych czasach ) to robiłbym to samo, czyli upowszechniał za darmo wiedzę, ale pozostawił też pewne niedopowiedzenia z silną sugestią, ze znam ciąg dalszy. Opowiem w swoim czasie Mrugnięcie

Chodzi o wzrastającą świadomość ludzi ,że to co najważniejsze i najcenniejsze mamy za darmo. Powietrze, słońce ..darmowa energia. Chodzi też o to, aby się tym świadomi ludzie zajarali. Społeczność jest najlepszym depozytariuszem wiedzy. I to funkcjonuje od wieków wśród np Aborygenów, Dogonów czy Hopi.

W patentach chodzi o to, ze jeśli wycenisz jakiś wielki sekret to zostanie wykupiony - przez tych co mają kasę. Ograniczony , zamknięty, utajniony, bezcenny, dostępny dla nielicznych. W tym upatruję zagrożenia. I nie chodzi o jakieś radio. Marconi ukradł pomysł Nikolajowi i co z tego ? Miał swoje 5 minut , zarobił kasę i zszedł. Tesla zaś wciąż żyje w ludzkich umysłach i marzeniach o free energy.
Gdyby Tesla był cwaniakiem to stanąłby po stronie rekinów, albo utknąłby w ich kieszeni. Na szczęście nie był takim człowiekiem, choć szkoda, że się łatwo obrażał na ludzi za to tylko,  że w nieświadomości swojej nie poznali się  na jego geniuszu. Przez to sam utajnił wiele epokowych wynalazków jak choćby ten z zasilaniem silnika elektrycznego o którym wspomniał radoslaw.
 No cóż, nie da się być ideałem.
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, które Cię otaczają są w Tobie " naucza   Mooji -  " są w Twoim umyśle, są w  Twojej świadomości . Wydaje Ci się , że patrzysz na inne ludzkie umysły , ale wszystkie te umysły egzystują w Tobie ponieważ Ty jesteś tym, który je postrzega. TO JEST ŚWIAT WEDŁUG CIEBIE "
Echnaton
Aktywny użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #103 : Listopad 24, 2009, 10:30:59 »

@RADOSŁAW
cyt: "Tesla? Ktoś kto wszedł do sklepu elektrycznego 60 lat temu i kupił wszystko czego potrzebuje do produkcji energii w swoim samochodzie za 20 dolarów...
Brzmi jak jakaś bajka,,,, "

http://www.evworld.com/article.cfm?storyid=1062

Być może brakowało mu jakichś podstawowych części do przywiezionego ze soba mechanizmu i je dokupił. W prasie mogli to podłapać i rozdmuchać. Nie zmienia to faktu, że cała okolica Bufallo i wszyscy pracownicy Pierce-Arrow byli w szoku widząc to auto w ruchu. (przyp. 1931r). Kto na tym "przekręcie" miałby skorzystać ? Z Tesli tradycyjnie zrobiono czarownice na miotle. Firma motoryzacyjna o mało nie straciła prestiżu. Doświadczenie trwało chyba z tydzień i gdyby nie wzmianki w lokalnej prasie (podobne jak u nas z p.Łagiewką) to pewnie do dzisiaj nie znalibyśmy tej historii.
Wykorzystanie otaczającego nas pola elektromagnetycznego na taką skalę dzisiaj nawet jest dziwne, ale pamiętajmy że jesteśmy już na etapie plazmy i gdzieś ocieramy się o pole świadome (torsyjne).
Być może Tesla zastosował silnik magnetyczny na magnesy stałe (pomysł z 1905r) ? Przecież znamy silnik Johnsona z 1979r, który na podstawie pomysłu Tesli rozbudował go, zmieniając położenie magnesów na rotorze względem statoru. Czy to nie jest perpetuum mobile ? free energy ? Oczywiście to zalążek potencjału. Pełno jest dzisiaj amatorów tego silnika, a przecież proste to, jak budowa cepa:

http://www.youtube.com/watch?v=zmQCNWe2a7E
http://www.youtube.com/watch?v=QV9gFm_OVcg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hdNHKUCbNmE&feature=related

cyt. : "Enchaton ja słyszałem że to sarkofag stoi trochę nie w tym miejscu."
No dobrze, prawdopodobnie jest troche przestawiony, ale to nie zmienia faktu, że cała Komnata Króla nie jest idealnie pod stożkiem piramidy...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 10:40:03 wysłane przez Echnaton » Zapisane

Wolność daje kolosalną energię, intensywność i żywotność. Tracicie ją zupełnie, uznając autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteście sentymentalni, ogromnie przywiązani do jakiegoś boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii ponieważ kryje w sobie lęk. - Jiddu Krishnamurti
Michał-Anioł
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 669


Nauka jest tworem mistycznym i irracjonalnym


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Listopad 24, 2009, 14:42:26 »

to może z  innej beczki jest tu wiele tematów o DNA więc chciałbym przy toczyć garść info o RNA
RNA może powstawać spontanicznie


http://kopalniawiedzy.pl/nukleotyd-nukleotydy-cykliczny-nukleotyd-cykliczne-nukleotydy-RNA-swiat-RNA-synteza-9061.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 14:46:30 wysłane przez Michał-Anioł » Zapisane

Wierzę w sens eksploracji i poznawania życia, kolekcjonowania wrażeń, wiedzy i doświadczeń. Tylko otwarty i swobodny umysł jest w stanie odnowić świat
tunek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #105 : Listopad 24, 2009, 17:10:03 »

Witam wszystkich,

Jestem tu nowy i na wstępie chciałem podziękować wszystkim za wspaniałe tłumaczenia wykładów Nassima.

Nie wiem czy jest to dobre miejsce na ten post ale na pewno pasuje do teorii Nassima.
Słyszeliście kiedyś o praktycznym użyciu Nassimowej geometrii?

http://merkaba.ezoteria.pl/medytacja_Merkaby.html


Pozdrawiam,
tunek
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #106 : Listopad 24, 2009, 17:30:14 »

słyszeliśmy, że za nauki duchowe NIE BIERZE SIĘ KASY

http://merkaba.ezoteria.pl/Plan_warszatow.html

żałosne!
Zapisane
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #107 : Listopad 24, 2009, 17:30:44 »

Nie wiem czy jest to dobre miejsce na ten post ale na pewno pasuje do teorii Nassima.
Słyszeliście kiedyś o praktycznym użyciu Nassimowej geometrii?
http://merkaba.ezoteria.pl/medytacja_Merkaby.html
Witaj,
Tak było o tym hasłowo tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=42.msg735#msg735
Jeśli lubisz ten temat to załóż nowy temat o merkabie. Byłoby fajnie. Najlepiej w tym dziale.
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?board=2.0

Temat miał się tam pojawić już kiedyś, ale nie ma czasu na wszystko.
Ja powiem tylko tyle, że moim zdaniem merkaba nie działa jeśli ograniczy się ją tylko do czworościanu gwiaździstego
Małe wyjaśnienie jest w temacie pt. "Geometria pięciokątna i sześciokątna"
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=15.msg266#msg266

Pozdrawiam

P.S
Potem tylko uruchomić i lecimy  Mrugnięcie
@Kapłan,
dlatego proponuję opisać temat merkaby tu na forum, bo z tego co wiem to na polskich warsztatach nie mówią wszystkiego. Nie wiem czy celowo to ukrywają, mówiąc "tego nie można powiedzieć , bo..." czy nie.
Tak czy inaczej o tym wszystkim można by pogadać w wątku o merkabie
Najlepiej nazwać go po prostu MERKABA
I każdy kto chce dowie się o niej tutaj za darmo....

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 17:42:33 wysłane przez Leszek » Zapisane

miłość radość piękno
percepcja
Nowy użytkownik
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #108 : Listopad 24, 2009, 17:46:26 »

Witam ponownie!

Tak ostatnio rozmyślałem o tym urządzeniu, które mogło być na szczycie wielkiej piramidy (a później w arce) i myślę, że tych urządzeń mogło być co najmniej trzy:
1. Wielka piramida,
i np: 2. W Atlantydzie,
        3. W mitycznej Szambali.
Ich położenie na powierzchni kuli ziemskiej mogłoby, też tak jak piramidy, odzwierciedlać układ gwiazd pasa Oriona, co byłoby dodatkową informacją skąd są te urządzenia.

Co do opłat to jak się komuś nie chce samemu dotrzeć do WIEDZY i ją samemu wypróbować, bo ona wszak teraz jest łatwo dostępna, to niech płaci.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #109 : Listopad 24, 2009, 18:34:44 »

@percepcja
Wiedza jest w TOBIE i nigdzie indziej - więc płacą frajerzy bo prawdziwi poszukiwacze SZUKAJĄ wewnątrz a nie na zewnątrz płacąc za pseudo-wiedzę

a co do dostępności - WCALE NIE JEST DOSTĘPNA, tylko godni ją do niej dotrą, tylko "nieskazitelny rycerz odnajdzie Graala"

@Leszku, jestem za, taki wątek to dobry pomysł, dorzucę coś od siebie z moich nie dawnych odkryć kabalistycznych i wiele to wyjaśni pewnie, tak, o tym nie mówią, bo to WIEDZA ZAKAZANA a czemu zakazana? no, cóż bezpieczne dla nowicjuszy to, to nie jest!


pozdrawiam,
Kapłan 718'
Zapisane
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszawataha isztar pln mexicotelenovelas gamescrack